Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszerű "összekeverem,...

Egyszerű "összekeverem, kisütöm" recept babónak?

Figyelt kérdés

A múltkor itt olvastam, hogy vannak olyan egyszerű receptek, amiket vacsira lehet.Nem emlékszem pontosan:búzadarát tojással kikeverni és azt kisütni, vagy lisztet, búzadarát és tojást?

Hasonló receptet tud valaki?Annyira egyhangúak a vacsoráink.(19 hónapos a babám)


2011. máj. 3. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

nem nagy már, hogy ilyen kajákhoz?

enyém 17 hónapos és ilyenekre rá sem néz már. azt eszi amit mi, abból is a magyaros ételeket szereti, lecsó, pöri, rántott husi, stb. nagy kedvence a leves, azon belül bármi jöhet, paradicsom, borsó, husi, zöldbab, tarhonya, tojás... :)

2011. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindent eszik.Csak kéne valami, ami változatos.A kenyérre újabban rá sem néz.

Már én is nagy vagyok:), mégis szoktam tejbedarát enni, összekeverni tojást, lisztet, morzsát, és kisütni.

2011. máj. 3. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:

jajj nem úgy értettem :D csak az én babám már nem eszik meg ilyen pépeket, a tejbegrízt sem, remélem azért majd újra megszereti :D

van vega fasírt, nálunk az is nagyon csúszik és egyszerű. a hús helyett tököt vagy krumplit kell beletenni. nagy lyukú reszelőn lereszelve és zsemlemorzsával megszórni :)

2011. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ne, ez jó!Köszi!Akkor ez olyasmi mint a cukkíni fasírt.

Csinálok.

2011. máj. 4. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!