Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Vettem igazi tehéntejet, kell...

Vettem igazi tehéntejet, kell vele valamit csinálni?

Figyelt kérdés

Az van ráírva :fölözetlen,pasztőrözött teljes tehéntej.Zsírtartalom min 3,5. A termék nem homogénezett,ezért hamar felfölöződik.

Én még egyenlőre nem akarom teljesen felhasználni,max holnap vagy holnapután sütibe,de addig is kávéba tennék.Forraljam fel?


2011. szept. 6. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
már fel van forralva
2011. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pasztőrözött, akkor már nem kell forralnod. Kivéve ha forrón akarod inni
2011. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem érdemes felforralni de amúgy én rendszeresen iszom már évek óta házi tehén tejet és nem lettem tőle beteg igaz lehet hogy csak az ördögnek nem kellek.
2011. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!
2011. szept. 6. 19:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, a tehéntejet nem kell felforralni,csak én nem szeretem azt a tehén ízt,amit akkor éreztem,amikor egyből tehénfejés után ittam.Ez is lett volna a kérdésem,de megkóstoltam,és fini! :) Köszi a válaszokat!
2011. szept. 6. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó, köszi,túlsiklottam fölötte,meg az íze miatt kérdeztem.
2011. szept. 6. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!