Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tegnap rakták fel a fogszabály...

Tegnap rakták fel a fogszabályzómat. Alig lehet így enni. Esetleg ilyenkor miket tanácsos elkészíteni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!:)
2011. jún. 28. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmmm ... mikor felrakták a fogszabályzóm anno krémleveseket, meg fagyit ettem napokig. Rágni nem tudtam, és nem is nagyon szabadott. Sőt, hat hétig nem is haraphattam. Vicces volt felkockázott szendvicset enni. :D
2011. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hú, hát én tejberizsen meg tejbegrízen éltem...egyébként én 1-másfél hét alatt megszoktam, szóval tudtam vele rendesen enni, de addig tényleg a kis felkockázott kenyérkék voltak, meg levesek
2011. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leveseket, főzelékeket turmixszal vagy botmixerrel pépesíts. Így nem kell rágni, simán meg tudod őket enni. Azaz inni :D
2011. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem szendvicset meg almát. :) Pudingokat, gyümölcsöket összevágni mindent csak falatokra amit nem kell sokáig rágni és nem kell túl erősen. Én már nem emlékszem csak arra, hogy kicsit tényleg rossz volt meg amikor mindig meghúzták egy kicsit 1-2 napig. A lényeg hogy csak közepesen erősséggel rágjad a dolgokat. Leves, kenyér bele, vagy akármi ami ésszerűnek tűnik. :)
2011. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2011. jún. 28. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!