Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ötleteket kérnék valami...

Ötleteket kérnék valami gyorsan összedobható kajához. Írnátok párat?

Figyelt kérdés

Rántotta,főtttészta öntettel,tükrötojás,szendvics , ilyesmikre gondolok de ezeket már unom :S ELőre is köszönöm!

14éves vagyok szóval valami nekem illőt xD


2011. márc. 22. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
melegszendvics, sült / főtt virsli, tejbegríz
2011. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

serpenyőbe szeletekre vágott krumplit átpirítod jó ropogásra, rá ütsz tojsát, mehet bele kolbbász, virsli, párizsi (ami van) paprika, paradicsom, hagyma egy kis fűszer, só, bors ízlés szerint, kenyérrel vagy önmagába fogyasztva is nagyon finom és laktató

rizs, rántott hús, hal, karfiol, gomba, sajt

2011. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Paprikás krumpli: egy kissebb fej vöröshagymát apróra vágsz, kevés zsíron (olajon) megdinszteled. A megpucolt 3-4 szem hasábra vágott krumplit beleteszed, átforgatod rajta. Egy kis törtpaprikát teszel rá, összekevered, és az előre odakészített vízzel felengeded úgy, hogy "majdnem teljesen" ellepje. Tegyél bele egy kis sót, ha akarod vegetát, vagy ízvarázst, pirosaranyat. Ha van, darabolhatsz bele egy kis kolbászt vagy virslit. Ha felforrt, vedd takarékra, kb. 10-15 perc alatt megfő. Közben kóstold meg, hogy elég sós-e, vagy még kell bele!
2011. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
palacsinta-12 éves vagyok, és már 2 éve tudom csinálni, szóval nem nehéz...
2011. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!