Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mondanátok nekem vendégváró...

Mondanátok nekem vendégváró falatkához ötleteket?

Figyelt kérdés
Gondolom kifli felkarikázva, kolbász, szalámi, sonka, esetleg oliva, sajt...stb. De ezeken kívül mit lehet még?
2009. aug. 16. 21:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és ami eszembe jutott még az a főtt tojás, meg a piros arany.
2009. aug. 16. 21:45
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam a tv-ben egy jópofa kis "vendégváró falatkát". Félbevágott főtt tojásra teszel egy félbevágott paradicsomot és majonézpöttyökkel megdíszíted. Ennyi! És úgy fog kinézni, mint a (talán) légyölőgalóca, ami piros kalapon fehér pöttyös gombafaj tudod. Próbáld csak ki, sikere lesz biztos. :)
2009. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Boltban lehet kapni hajtogatott leveles tésztát én abból szoktam különféle sós falatokat csinálni.

Nyújtod és csak a fantáziád szab határokat,hogy mivel töltöd:

Pl:Lesütött hagymás sonka,párolt zöldség,pizzakrém-sajt,besamel tojással,csak sajttal,ha édeset akarsz,akkor,sütőálló lekvár,túró,dió-mák stb stb..káposzta,alma :-)

Illetve ami nagyon tuti,de ez CSAK FRISSEN jó:

Almát felkarikázod (keresztben) és sűrű palacsintatésztába mártva,forró olajban kisütöd és meghinted fahéjas porcukorral vagy fahéjmártással.

Aztán lehetnek szendvicsek,friss salátával,sonkával,majonézzel.

Süthetsz még sajtos aprópogácsát vagy rudat köménymaggal.

Én ezekre tudok gondolni :)

Remélem adtam pár ötletet neked.

ÜDV

2009. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mind a kettőtök ötletét! Ki fogom próbálni őket!
2009. aug. 16. 22:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én úgy szoktam, hogy teszek rá vajat, felvágottat, zöldséget, beleszúrok egy fogpiszkálót, a sajtot pedig úgy szúrom fel a fogpiszkálóra, hogy úgy nézzen ki, mint egy vitorlás hajó. : D

[link] valahogy így, csak én egy vitorlával szoktam..ha minizászlót is tűzöl bele, akkor pláne jó. : D

2009. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ettem olyat is egy vendégségben, hogy egy káposztára fel voltak szúrva fogpiszkálóval a miniszendvicsek és úgy nézett ki mint 1 sün:))

Szerintem ez aranyos ötlet,sőt ha gyerekek a vendégek ^^

2009. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatsz mini fasírt golyókat is és azt szúrod fel a kiflire.
2009. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Rejts kis ajándékokat a kenyér és a szalámi közé!! Csak olyanokat amiről te tudsz (pl fülzsír, fika, csípa stb), be fogsz szarni a röhögéstől!
2009. aug. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó te nem vagy normális,ha te ezt már megcsináltad a vendégeiddel,gusztustalan,közönséges egy ember vagy/lehetsz.
2009. aug. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

kaszinótojás,mindenféle szalámi, sonka, főtt tojás... vagy valami hasonló hidegtálak.


[link]


[link]

2009. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!