Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha csirkeszárnyból szeretnék...

Ha csirkeszárnyból szeretnék kocsonyát csinálni, sikerülne?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 17:00
 1/7 A kérdező kommentje:
és ha igen, meddig kell főzni? (egy kezdő háziasszony:))
2009. jan. 22. 17:08
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan csináld de én ekkor úgy szoktam hogy még rakok bele disznóbőrt/disznóhúst, de legyen több a csirkehús benne.

és ugyanannyi ideig főzöm :)

2009. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
97%
Fog sikerülni, főzd jó sokáig, hogy rendesen kioldódjon a kocsonyásító anyag. A másik titok a fokhagyma. Tegyél bele amennyit csak mersz. Fincsi lesz. :-)
2009. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik titok a nagy lángon, erős tűzön való főzés. A kocsonya készitésre véletlenül jöttem rá, mikor levest főztem, és maradt belőle mindig megkocsonyásodott. Ez azért történhetett, mert én is a kezdő háziasszonyok sorát gyarapitom, mert a leves akkor az igazi, ha lassú tűzön főzik, de én türelmetlen vagyok :)
2009. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászóló vagyok. Elfelejtettem irni, hogy addig főzd, mig a hús meg nem fő, de szerintem ez törvényszerű, szoktak bele tenni borsot is, valaki egészben, valaki darált, őrölt borsot. Sok sikert!
2009. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget!:)
2009. jan. 22. 20:32
 7/7 anonim válasza:
94%
HA OLVASOD EZT MÉG SZTEM A LEGJOBB HA FÜSTÖLT CSÜLÖK HUSI CUCCOKBÓL CSINÁLOD UGY SOKKAL IZLETESEBB JAH MEG A FŐTT TOJÁS BELE ELENGEDHETETLEN!
2009. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!