Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen aszalógépet ajánlotok...

Milyen aszalógépet ajánlotok a számomra?

Figyelt kérdés

Üdv!


Egy ilyenem van [link] , de ez már kevés, mert rengeteg gyümölcsöt kéne megaszalnom. 55 fokon használnám.


Ha vennék egy ilyet: [link] , ennek a teljesítménye nem túl kevés? Olyanok véleményére lennék kíváncsi, akiknek van tapasztalata, mert találgatni én is tudok!


Itt van egy nagyobb teljesítményű, ha az előző nem lenne elég [link] , de van ebből erősebb is [link]


Egyébként nem probléma, hogy ennyire sok tálca van benne? Hogy szárítja meg egyenletesen? A mostanin csak 5 tálca van, de azt is kell cserélgetni kell.


júl. 10. 11:36
 1/1 anonim válasza:

Ezt a hozzászólást a Concept SO-1025 készüléknél olvastam nagyon jól leírja a hátrányait előnyeit.

A nagyobb teljesítményű készülék nem garantál gyorsabb aszalást. Az viszont mindegyikre igaz, hogy felügyelet nélkül nem használható, mert cserélgetni kell a tálcákat.



A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Sokat aszalhassak egyszerre.

Előnyök

nagy, könnyen tisztítható, jól aszal, egyszerre 10kg gyümölcsöt is aszaltam vele, könnyen kezelhető és nagyon finom lesz az aszalvány, olcsó

Hátrányok

csak zöldség gyümölcs aszalására, darabosan jó, sajnos aszalvány lapokat és egyéb nyers étkezéshez szükséges ételekhez nem használható, sokszor kell cserélgetni a tálcákat.

júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!