Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hol találok olyan recepteket,...

Hol találok olyan recepteket, amihez botmixer, vagy aprító kell?

Figyelt kérdés
Karácsonyra botmixszer szettet kaptam a férjemtől, és szeretném használni, de nem tudom, hogy mihez lehetne... (Egy kezdő fiatal háziasszony)
2009. jan. 4. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Szija! erre a kérdésre én is szeretnék választ kapni, mivel anyukám is botmixert kapott, és még ő sem használta semmihez. csak annyit tudok, hogy a krémlevesekhez is lehet, vagy ha kicsibabád van, és már elkezdhet "rágható" kaját enni, akkor szokták összeaprítani.

bea_angel

2009. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
2009. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
2009. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2009. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhet még több, pl.: gyümölcsösök
2009. jan. 4. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:
2009. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
mi a vöröshagymát is ezzel aprítjuk, vagy ha salátaöntetet készítek ezzel aprítom a fűszernövényeket és a fokhagymát
2009. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

mi is nemrég vettünk egy botmixert, és volt hozzá néhány recept, talán ezek segítenek:


Tejes gyümölcsturmix


hozzávalók: 150ml fölfőzött tej, 50 g apróra vágott friss gyümölcs vagy felengedett mirelit gyümölcs

Ezt fél percig kell mixelni...


Majonéz


hozzávalók: 1 egész tojás, 1 evőkanál ecet, 1 kávéskanál mustár, só és bors ízlés szerint, 1/4 liter olaj

ezt is kb. fél percig kell mixelni...


Vegyes gyümölcspép


hozzávalók: 1 tisztított, kimagozott alma; 1/2 banán; 1/4 liter narancslé; 1 megtisztított (kimagozott) narancs

és ezt is (mily meglepő) fél percig kell mixelni...


saját próbálkozásaidat pedig bátran turbózd fel tejjel, vagy akár gyümölcslevekkel, (de egyszerre csak eggyel...)

remélem tudtam segíteni Jó étvágyat! ;)

2010. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!