Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fagyasztóba mennyire lehet...

Fagyasztóba mennyire lehet folyamatosan üveg dobozban tárolni dolgokat?

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 03:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
9-es Nem mindegy, hogy milyen a fagyasztód, mert ezek a fajta edények -20 fokig bírják.
2021. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Ha fagyasztható, akkor használd nyugodtan.

Én is abban szoktam tárolni mindent, utálom a műanyagot mosogatni.

2021. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Én műanyag, mikrózható dobozban, vagy fagyisdobozban fagyasztok mindent. És nem törik le a kezem, ha el kell mosogatni. Levest is műanyagban fagyasztok. Üvegben eszembe nem jutna, mert elpattanhat.
2021. szept. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

13!


Nem arról van szó, hogy letörne az ember keze. A műanyag átveszi a szagokat és az izéket, azt a büdös életben nem tudod tökéletesre elmosni még mosogatógépben sem. Az üveg pedig nem pattan el, hiszen többször le lett írva, hogy nem sima üvegről van szó, hanem fagyasztóban használható üvegről.

2021. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A szüleim sima befőttesüvegben szoktak pl. fűszernövényeket és mást is tárolni, csak a fűszer ugrik most be hirtelen, de teljesen jól működik évek óta.
2021. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#13

Nekem se törik le a kezem, de ha van olyan opció amit harmad annyi idő kipucolni, akkor nem fárasztom magam hobbiból. :D

2021. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!