Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van 1 kg házi túróm, mit...

Van 1 kg házi túróm, mit készítsek belőle desszertnek?

Figyelt kérdés
Legutóbb kekszmorzsás alapra öntöttem a zselatinnal elkevert túrót, leöntöttem házi készítésű málnás zselével. Ezt már 3x is készítettem. Most valami más ötlet kellene. Gyümölcsből van lefagyasztva málna és meggy. Szintéén van háztartási keksz itthon, tojás, liszt meg hasonlók. adnátok jó tippet? Sütőt nem szeretném használni, és túrógombócot sem szeretnék főzni, nem szeretjük nagyon.
2016. júl. 11. 11:12
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
2016. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Túros rétes

Túros tészta

Rákóczi túros

Túrós palacsinta

2016. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy : [link]
2016. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Csinálj pohárkrémet belőle. Turmixold le a fagyos gyümit, keverd össze a túróval. Édesítsd ízlés szerint. Ha akarsz legalulra tehetsz egy kekszes gyúrt alapot. Rétegezheted is, keksz, túrókrém, puding... ameddig tart. tetejére tálaláskor egy jó adag friss tejszínhabkorona.
2016. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Túrógombóc vagy túrófánk.
2016. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
turórudi
2016. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ndorka8 válasza:
2016. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!