Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet TENYLEG MENTOLOS...

Erzelmi hullamvasut2 kérdése:

Hol lehet TENYLEG MENTOLOS cukorkat kapni egerben, vagy legalabb az orszagban?

Figyelt kérdés

Hol a bubanatba lehet ilyeneket venni? Vegigjartam a dm-et, a tescot, a lidl-t, az ecofamilyt, a pennyt es sehol sem talaltam fishermanst vagy legalabb ahhoz hasonlot… csak tiktak, mentos vagy ilyen sajatmarkas hulladekokat talaltam, az meg nem kell. Rago szinten nem erdekel. Kb egy eve meg volt az ecoba orbitos kemenycukor de mar az sincs, az sem lenne rossz de egyszeruen sehol semmi. Varom az otleteket…

Főleg a fishermans erdekelne. Az sem baj ha mas varosba irtok helyet ahol lehet kapni



#mentol #cukorka #mentolos #Fishermans #Mentolos cukorka #Fishermans friend
tegnapelőtt 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Fekete Halls nem jó?
tegnapelőtt 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Mentolos Negró?
tegnapelőtt 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
A halls az elég erős
tegnapelőtt 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy, akkor otthon is tudsz csinálni cukorkát. Kristályos mentolt (amit beleteszel) pedig egyes patikák árulnak.
tegnap 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
halls
tegnap 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Halls nem rossz de nem is a kedvenc.. negrot max ha beteg vagyok akkor eszek, nalam egy evig is kitart egy csomag.
tegnap 20:03
 7/7 A kérdező kommentje:

#4

Errol meg nem hallottam de majd megkerdezem a patikaba. En csak olyat lattam amit a vizbe kell tenni es be kell lelegezni.

tegnap 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!