Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 90-években java rész a chio...

90-években java rész a chio chips elődje volt a Zweifel márkájú chips! A márka még létezik más országba volnult ki a gyártása de vajon lehet e kapni valahol még a mi kis országunkban vagy webshop on? Vagy csak külföldön?

Figyelt kérdés
2022. márc. 22. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
A Zweifel mindig is svájci márka volt.
2022. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb svájci chips. Mindig ezt vesszük.

Magyarországon még nem láttam soha.

2022. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy Svájci márka de volt Magyarországon több üzeme és a boltokban is árusították. Mellettünk lévő városban is volt egy üzem felvásárolta Chio és kivonultak az országból. Pontos évre nem emlékszem
2022. márc. 23. 07:37
 4/4 anonim válasza:
100%
Wow... Bárkinek említettem eddig a Zweifel chipset, senki se tudta miről beszélek. Végre van, aki ismerte. :) Anno talán a Julius Meinl-ben vásároltuk a 90-es évek elején a sulimnál. Imádtam a különleges fűszerezését, a Chio sajnos nyomába se ér...:(
2022. ápr. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!