Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Zsemlemorzsás "műanyagzacsis...

Zsemlemorzsás "műanyagzacsis csomag" hogyan készítendő? Műanyag tasakokban zsemlemorzsát találtam, az élelmiszer dobozát felnyitva.

Figyelt kérdés

Nem szeretek műanyagot főzni, de elvileg ezt vajon úgy tervezik, hogy műanyag zacskóstól lehetne forró vízbe rakni és kifőzni?


Egyelőre azt próbáltam meg, hogy kiszedtem a fűszeres, előregyártott zsemlemorzsákat az átlátszó zacskójából, majd beletettem annyi vízbe, h épp csak ellepje, majd felforraltam, és főztem kb 10 percig. Nem lett rossz, de amolyan semmilyen íze lett.



júl. 26. 22:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

A fordítás tud vicces lenni.

A leírás további része rendben van.

Plusz tipp: hagyd kicsit állni mielőtt felvágod a főzőtasakot. Akkor könnyebb kivenni őket. Elvan magában, de jót tesz neki, ha kb félidőben megfordítod őket. Lebeg a vízen, így az egyik oldal kilóg, ott nem fő meg máshogy rendesen (többször készítettem már ilyet, tapasztalatból mondom).

júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
#21: köszi szépen az ötleteket! :) Komolyan féltem zacskóstól forró vízbe dobni... Ezért írtam meg a kérdést... Rendben, majdforgatom. A leírást csak nagyjából gépeltem be, abban is szerepel, hogy előbb a hideg vízben jobb, ha olykor megforgatjuk, majd a forró vízben is. :)
júl. 27. 22:49
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
és a zsemleMORZSA az hol van?
júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
71%
Elképesztő.
júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk könnyebb lett volna segíteni, ha eleve azt írod, hogy “hogyan kell elkészíteni a lidl dobozos zsemlegombócot?”
júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
86%
"Csoda. Csak a #13 értette meg a kérdésem" - ő is csak tippelt. Talán ha képes lennél értelmesen feltenni egy kérdést, leírni az élelmiszer nevét, és nem zsemlemorzsának hívnád a zsemlekockát, és nem gondolatolvasást várnál, akkor mindenki megértette volna.
júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
79%
Hihetetlen, hogy valaki ennyire fogalmatlan legyen. Kérdés jelentve.
júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!