Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Zsemlemorzsás "műanyagzacsis...

Zsemlemorzsás "műanyagzacsis csomag" hogyan készítendő? Műanyag tasakokban zsemlemorzsát találtam, az élelmiszer dobozát felnyitva.

Figyelt kérdés

Nem szeretek műanyagot főzni, de elvileg ezt vajon úgy tervezik, hogy műanyag zacskóstól lehetne forró vízbe rakni és kifőzni?


Egyelőre azt próbáltam meg, hogy kiszedtem a fűszeres, előregyártott zsemlemorzsákat az átlátszó zacskójából, majd beletettem annyi vízbe, h épp csak ellepje, majd felforraltam, és főztem kb 10 percig. Nem lett rossz, de amolyan semmilyen íze lett.



júl. 26. 22:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Tessék...?
júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Milyen élelmiszer?
júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem világos mit nevezel zsemlemorzsának
júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Te a fűszeres panírmorzsát főzted;vagy mit?Nem is csoda,hogy amolyan semmilyen" íze van.Az nem igazán arra való..
júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Mi bajod? A zsemlemorzsát nem szokták főzni.
júl. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Wtf, az biztosan nem zsemlemorzsa, nincs ilyen étel, amihez kis zacskókban zsemlemorzsát csomagolnak, értelme sem lenne. A dobozra rá van írva, hogy hogyan kell elkészíteni a tartalmát. Milyen étel/doboz ez?
júl. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Azon töröm a buksimat, mi más lehet kis tasakban, amit morzsànak néz. De semmi.

És abból kis tasak semmire bem is lenne elég.

Egyèbkènt vannak "főzhető" műanyagok, mint pl. a tasakos rizs.

Pici tasak dobozos, zacskós cuccoknàl lehet pl. kapor vagy más fűszer és szószok. Termèszetesen nem azzal együtt kell elkészíteni az ételt.

júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűbb volna,ha leírnád ennek a csudafalatnak legalább a nevét.Mert így nehéz elképzelni,hogy milyen étel lehet ez.De ahogy látom a többi hozzászólónak sincs róla;halvány lila gőze sem,hogy miről beszélsz.

Gondolom csak nem a panírmorzsát áztattad el vízzel aztán azt főzted..

júl. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kiváncsi vagyok
júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
A zsemlemorzsát nem főzzük😅😅
júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!