Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Nógrádi ropi gyártója miért...

A Nógrádi ropi gyártója miért képtelen az egyenletes színvonalra?

Figyelt kérdés

Elképesztően ingadozó és megjósolhatatlan, hogy az aktuális zacskó milyen lesz. Durván sós vagy teljesen sótlan a két leggyakoribb hiba, de ma egy szénné égetettet sikerült vennem, ami három szál után a kukában landolt.


Hogyhogy ennyire nincs náluk minőségbiztosítás?


Ami nagy kár, mert amikor az esetek 2/3-ában eltalálják, akkor nagyon finom.



#ropi #nógrádi ropi
2021. dec. 10. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Nógrádi Ropogós a legjobb ropi véleményen szerint,habár én nosztalgiából is mondom ezt,és azt hiszem Magyarországon a legrégebbi márkájú ropi is.Semmi baj nincs vele.
2021. dec. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
véleményem
2021. dec. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, akkor biztos direkt heccelésből Budapestre hordják a selejtet, de évek óta ezt tapasztalom.


Külön vicc, hogy egy olyan városból származom, ami anno (20 éve) ropiban a Nógrádi riválisa volt legalább az ország egy részén. Náluk sem voltak ilyen kilengések.

2021. dec. 11. 00:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek kerdezo, de a csomagolason at lehet latni ha szet van egetve😀 en mindig figyelek, nehogy szenne egettet vegyek 😀 amugy valoban a legfinomabb ropi a nogradi
2021. dec. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés jogos, de valóban átlátszó a zacsi. Hidd el, amit Vácon árulnak, az is szarrá van égetve néha. De valóban az a legfinobabb ropi. Csak változó a minősége. Nekem is feltűnt.
2021. dec. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös válaszoló vagyok. Amúgy egy tippem lenne, de csak tipp. Pl a Stickletti szerintem mindíg hozza amit tud, elég konstans. Én nem csípem. Arra tippelnék, hogy modernebb a berendezés, és kevesebb az emberi tényező.
2021. dec. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose értem azokat az embereket, akik évekig vásárolnak egy terméket rendszeresen, amivel amúgy nem elégedettek:-) én a szénné égett verziót szeretem, úgyhogy nekem akarnak kedvezni:-)
2021. dec. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze az égettet, küldd el nekem. Imádom.
2021. dec. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Sokszor szarrá van égetve, máskor meg nagyon finom.

Sajnos így már sokszor nem merem megvenni mert majdnem mindig keserüre van égetve, azt nem tudom megenni

2021. dec. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A Nógrádi ropi is nagyon finom, de ha neked nem annyira jön be, akkor ajánlom a Tescos ropit. A Tesco honlapján amit találtam most ropit annak más lett a csomagolása, de régebben ilyen lilás színű volt és az nagyon jó volt. Ha van még ilyen lilás színű, akkor azt próbáld ki, de ha már csak ez a ropi van ami a honlapjukon van, akkor meg azt próbáld ki. Hátha neked is bejön. :)


Ez ami a honlapjukon van: [link]


Ez a régi csomagolású, ami nagyon finom volt, hátha még most is lehet kapni: [link]

2021. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!