Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Csirkemell csíkokat hogyan...

Csirkemell csíkokat hogyan lehet úgy befűszerezni (so+bors), hogy egyenletesen jusson minden részére a húsnak a fűszerből?

Figyelt kérdés
Én beleteszem a csirkét a serpenyőbe, és ott szórom rá a fűszereket, de ez nem jó taktika, legalábbis nekem nem sikerül minden rèszét befűszereznem így....:/
2019. júl. 15. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ne a serpenyőbe fűszerezd..

hanem egy tálban, és kėzzel összeforgatod amikor rá raktal mindent

2019. júl. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Beleteszed egy zacskóba és jól összerátod.
2019. júl. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Komolyan akkora rakétatudomány, hogy előre fűszerezd be és keverd össze?

Nem értem...

2019. júl. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első kettő választ!

Harmadik neked ez a lenéző stílus boldogságot okoz? Aki már csinálta sokszor annak biztos nem nagy cucc. Én spec mostanában kezdem megint megszeretni a húst úgy 7 év után, így még nem csináltam. Az oldal kérdések feltevésére való, és vannak nagyon kezdők is, bármilyen hihetetlen. Elég bántó a hozzászólásod. Ha nincs türelmes értelmesen válaszolni, görgess tovább inkább....

2019. júl. 15. 09:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olajban szoktam kisütni,ezért úgy csinálom,hogy egy két evőkanál olíva belerakom a fűszereket,ezt egy nagyobb tálba. Ebbe belerakom a csirkemellet,és így megforgatom. Sokkal egyenletesebb lesz,mintha csak szárazon szórnám rá.
2019. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez is egy jó megoldás. És ilyenkor mennyi fűszer kell az olajba? Egy egy csipet so-bors mondjuk? Sajna még fogalmam sincs az arányokról :S illetve ha megforgatod olajba, akkor még a serpenyőbe is kell olajat tenni vagy oda már nem?

Tudom nagyon kezdő kérdések, de a neten ezekre nincs konkrét válasz, kérdeznem meg nincs igazán kitől., ami nagyon rossz :(

2019. júl. 15. 10:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet a serpenyőben is: megszórod, összekevered, megint szórsz rá egy kicsit, megint összekevered. Nem kell, hogy minden milliméteren legyen fűszer, úgyis nagyobb falatokban eszed.
2019. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, igaz :D köszönöm, hogy irtál! :)
2019. júl. 18. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!