Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a legundorítóbb, jószándékk...

Mi a legundorítóbb, jószándékkal emberi fogyasztásra szánt étel? (Tehát nem nyers vagy romlott, élelmiszernek készült dolog, fura ízesítés nélkül)

Figyelt kérdés

Emberi fogyasztásra szánt: tehát sült patkány, penészes gyümölcs, lócitrom nem játszik.


Ugyanez okból pl a nyers hús, a lekozmált étel, vagy az egyéb konyhai inkompetencia termékei nem játszanak.


Mivel sóval, cukorral és egyéb fűszerekkel mindent különösebb kreativitás nélkül el lehet cseszni, ezek se játszanak.


Pár tipp, de írjatok még:



#mérgezés #Utált ételek
2020. jún. 21. 23:17
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
44%

#23

A dinósajtot én is kihagynám. Bár állítólag minél régebbi évjárat, annál jobb :D

2020. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
83%
Látom, amúgy még mindig a kakaó vízzel vezet az egyáltalán nem undorító kaják között. Pedig szerintem sokkal finomabb, mint tejjel. Én tejjel nem szeretem, csak elrontja. Persze nem a neszkvikkre kell gondolni, az lehet tényleg nem valami finom vízzel, hanem normális kakaópor. Sok kakaó, kevés vízben megfőzve, próbáljátok ki.
2020. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
63%

Nekem egyik se undorító, amit felsoroltál, max. nem szeretem (annyira). A káposztás tésztát kifejezetten szeretem, de csak sósan, nem cukorral. A belsőségekből készített ételek túlnyomó részét is szeretem (májat, velőt is).

Az egzotikus (nálunk nem/kevésbé megszokott) ételekre is nyitott vagyok, pl. szeretem a tenger gyümölcseit, a rákot, kaviárt, csigát is ettem már. Amit nem valószínű, hogy megkóstolnék, az a rovarok, a korábban említett kukacos sajt, 100 napos tojás, svéd halas izé.

2020. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
77%
Itt Magyarországon nekem úgy általában a készétel konzervek.
2020. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
72%
Ezt nem értem, miért vagyok lepontozva, hisz csak leírtam szerintem mi az undi, komolyan nem értem, ezen mit lehet elpontozni, mivel mindenkinek más számít annak.
2020. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
89%
Pacalt és kocsonyát sosem voltam képes megenni. Tudom hogy sokan szeretik, de én valamiért mégis undorodom tőlük, ez van.
2020. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem magasan a kocsonya.

Több étel van amit nem szeretek, de a kocsonyától teljes mértékben irtózok kiskoromtól kezdve.

2020. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
67%
Imádom a kocsonyát.😄Nem vagyunk egyformák.Összességében a belsőségeket nem szeretem,egy pacaltól kiszaladok a világból.
2020. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer vettem rebarbarakonzervet. Kíváncsi voltam, milyen. Azóta inkább nem...


Kakaót vízzel szerintem el lehet jól készíteni, és forró csokinak hívják. A többivel meg eleve nincs gond.

2020. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!