Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a legundorítóbb, jószándékk...

Mi a legundorítóbb, jószándékkal emberi fogyasztásra szánt étel? (Tehát nem nyers vagy romlott, élelmiszernek készült dolog, fura ízesítés nélkül)

Figyelt kérdés

Emberi fogyasztásra szánt: tehát sült patkány, penészes gyümölcs, lócitrom nem játszik.


Ugyanez okból pl a nyers hús, a lekozmált étel, vagy az egyéb konyhai inkompetencia termékei nem játszanak.


Mivel sóval, cukorral és egyéb fűszerekkel mindent különösebb kreativitás nélkül el lehet cseszni, ezek se játszanak.


Pár tipp, de írjatok még:



#mérgezés #Utált ételek
2020. jún. 21. 23:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
95%
Ezek az ételek közül semelyik se undorító,csak te nem szereted őket. Azért mert ti nem szerettek egy adott ételt,nem jelenti azt,hogy undorító. Én mindennél jobban utálom a paradicsomot és akkor most undorító kaja és ne egye senki?
2020. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Jó, van ahol nyilván megeszik pl a denevért is, de milyen áron...
2020. jún. 21. 23:59
 13/39 anonim ***** válasza:
75%
Körömpörkölt, szalontüdő, pacal, halászlé; de nekem a grízes tészta, cukros túrós tészta, ecettel készült tökfőzelék és tojásleves, vagy a sóska és a brokkoli is undorító.
2020. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
69%

Amiket a szavazásnál felsoroltál azt mindegyiket imádom!! És a nyers húst is, ha tatárbifsztek.

Amik szerintem undorítóak: pacal, nudli, knédli, mákos guba, csirkemell, krumplipüré.

2020. jún. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 Miss Endzsi ***** válasza:
82%
Nekem a kakaó vízzel az egyik kedvencem.
2020. jún. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
59%

Nekem minden nem házi hamburger.

Mind mócsingos, vágóhídi nyesedékből van...

2020. jún. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
65%

Egyszer olvastam egy szakácskönyvben, hogy húspuding. Életemben nem láttam még ezt az ételt, de ha elképzelem, már attól majdnem hányok.

Az abált szalonna, kocsonya és minden ilyen fokhagymás, túl töményen húsos izé is számomra gyomoforgató.

2020. jún. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
100napos tojás.
2020. jún. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
93%
17-es: a húspuding kb formában párolt fasirt - szóval nem hiszem, hogy annyira rossz lenne.
2020. jún. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
58%
Disznósajtra még egy voks! A hányinger fog el ha látom valahol!
2020. jún. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!