Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a legundorítóbb, jószándékk...

Mi a legundorítóbb, jószándékkal emberi fogyasztásra szánt étel? (Tehát nem nyers vagy romlott, élelmiszernek készült dolog, fura ízesítés nélkül)

Figyelt kérdés

Emberi fogyasztásra szánt: tehát sült patkány, penészes gyümölcs, lócitrom nem játszik.


Ugyanez okból pl a nyers hús, a lekozmált étel, vagy az egyéb konyhai inkompetencia termékei nem játszanak.


Mivel sóval, cukorral és egyéb fűszerekkel mindent különösebb kreativitás nélkül el lehet cseszni, ezek se játszanak.


Pár tipp, de írjatok még:



#mérgezés #Utált ételek
2020. jún. 21. 23:17
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy számomra kedvelt ételektől is komoly hányinger tud elfogni, ha valaki nagyom más ízvilággal főzi, más még az illata is az ételnek sőt, számomra az elviselhetetlen bűz.

Vagy ilyenek pl a híg, hagymás kifőzdés krumplipüré brrrrr.

Vagy a "jó büdös" csatorna szagú töltöttkáposzta, amit a koléga ebédre hoz. Mások főztjét valamiért gusztustalannak tartom. Tudom, finnyás tripák vagyok, de ez van.

2020. jún. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
90%

Az a zöldbab, amit éppen csak megfuttatnak vajon, és félnyers. Vagy ahogy mások nevezik, "ropogós". Minden formában utálom a zöldbab őt, de ez különösen undi a számomra.

Van egy csomó minden, amit inkább kiköpök, mint hogy megegyem, de attól még nem undorító, csak nem ízlik. Pl: édesítőszerrel készült kekszek. Tökfőzelék. Energiaital. Whisky. Kapor.

2020. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
80%
Dinósajt nekem is. És a kocsonya.
2020. jún. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
92%

Birka agyas szendvics (irakban minden második utca árus árulja) aminek amúgy az íze nem rossz, de kinézetre elég undi.


Ami csak számomra az, de nekem minden tekintetben, az a ruszli, halkonzervek, kocsonya, pacal, disznósajt, párizsi, chio sajtos chips

2020. jún. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
87%
2020. jún. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
60%
Én a spenótot utálom.Fura,mert a sóskát viszont megeszem.
2020. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
94%

Az undorító étel nem az általad felsoroltaknál kezdődik.


Ott a Casu Marzu nevű olasz sajt, aminek a lényege hogy az érlelődő sajtba belepetéznek a legyek, majd a kukacok telekakilják a sajtot, amit aztán a sajt többi részével megesznek, hiszen pont az adja meg a bukéját.


Vagy nem tudom hogy a Surströmming nevű svéd rohasztott hal konzervet be kell-e mutatnom?


Mindegyiket abszolút jó szándékkal alkották direkt kukac-kakisnak és rohadtnak. :)

2020. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
72%

Abált szalonna és halászlé, mint undorító ételek?


De fene finnyások vagytok...

2020. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
82%
Balut. Keressetek rá.
2020. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
74%
A svédek surströmming-je is legendás.
2020. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!