Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a legundorítóbb, jószándékk...

Mi a legundorítóbb, jószándékkal emberi fogyasztásra szánt étel? (Tehát nem nyers vagy romlott, élelmiszernek készült dolog, fura ízesítés nélkül)

Figyelt kérdés

Emberi fogyasztásra szánt: tehát sült patkány, penészes gyümölcs, lócitrom nem játszik.


Ugyanez okból pl a nyers hús, a lekozmált étel, vagy az egyéb konyhai inkompetencia termékei nem játszanak.


Mivel sóval, cukorral és egyéb fűszerekkel mindent különösebb kreativitás nélkül el lehet cseszni, ezek se játszanak.


Pár tipp, de írjatok még:



#mérgezés #Utált ételek
2020. jún. 21. 23:17
A kérdező szavazást indított:
Káposztás tészta
Kakaó de tej helyett vízzel
Mekis krumpli hidegen
Színtelenre szétfőtt zöldség
Pizza ananásszal
Savanyúság de melegen
Konzerv gomba
Abált szalonna
Az a cucc ami a télifagyiban a "fagyi"
Egyéb
66 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%
A káposztás tészta mióta undorító étel ? A kérdés máris nem helyes , hisz az úgy került bele kérdező , hogy azt Te nem szereted . Eltaláltam ?
2020. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Eltaláltad, én speciel ezek egyikét sem szeretem 😂
2020. jún. 21. 23:37
 3/39 anonim ***** válasza:
98%
Abált szalonnát vacsiztam, a káposztás tésztával meg adtál egy tippet a holnapi kajára, köszike!
2020. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
39%
Egyik ismerősöm húsfeldolgozó üzemben dolgozott, ő szerinte a két legundorítóbb dolog, ami sosem enne meg az a májkrém és a párizsi. A máj amúgy szerintem sem alkalmas emberi fogyasztásra, tele lehet méreganyagokkal.
2020. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%
Kocsonya, amiből kiállnak a sertés-alkatrészek.
2020. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
78%
Ja a májból készült élelmiszerek mellett még a ruszlit mondanám. Igen, egyértelműen számomra a ruszli a legvállalhatatlanabb kaja. :D
2020. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
100%

Meg fogsz lepődni, de sült paktányt esznek pl. Indiában. A tatárbifsztek nyers hús, és ínyencségnek számít a világ sok részén (nálunk is.) Többet kéne utaznod, ha szerinted ezek a legundorítóbb kaják.

Amúgy szerintem a legrosszabbak azok az afrikai és dél-kelet ázsiai országok, ahol szó szerint tücsköt-bogarat esznek. Egy kis ízelítő:

[link]

2020. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
76%
A főt csirke láb ahogy kilóg a húslevesből is elég groteszk.
2020. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
79%
Disznósajt. Az a hagyományos, amiben még fül is van. Bbrrrrrrr
2020. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
94%
Amiket leírták azokat mindet szeretem.😄Viszont ki nem állhatom a pacalt.
2020. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!