Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidl, Aldi, Penny boltokban...

Lidl, Aldi, Penny boltokban miert nem kotelezo wc?

Figyelt kérdés
Hatalmas forgalmat bonyolitanak es koltsegvetesbe is beleferne.
ma 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Mert nem töltesz el ott sok időt.
ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

"es koltsegvetesbe is beleferne."


Persze, más költségvetésébe igen. Gondolom a sajátoddal nem lennél ilyen bőkezű, ha abból kellene finanszírozni.


Ne értsd félre, egyetértek azal, hogy jó lenne, de mindenki ott spórol, ahol tud. Ha a törvény nem írja elő, akkor nem is fognak csupán emberi jóságból építeni.


P.S.: Neked az ékezet sokkal olcsóbban meglenne mint nekik a WC, mégis spórolsz vele.

ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Kb sehol nem kötelező, pont ezeken a helyeken miért lenne?

(Írom ezt úgy hogy amúgy én örülnék neki, ha lenne mosdó.)

ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Mert felesleges. Havi nagybevásárlás is max 1.5 óra alatt megvan
ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem kötelező. Vendéglátóhelyeken is csak ott, ahol van helyben fogyasztás. Az ingyenesség meg sehol nem előírás. Ezek az üzletek kicsik hozzá. A Tescoban, Auchanban van az épületen belül, de nem az eladótérben.
ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Az üzletekben nem kötelezö, söt ahol élelmiszert árulnak, ott igen komoly feltételekkel lehetne csak WC-t üzemeltetni. Ugyanis ha valaki használná a WC-t és nem tartja be a szükséges higiéniát (kézmosás elhagyása igen gyakori), utána meg összefogdossa az élelmiszereket, ezzel fertözésveszélyt idéz elö, és pont ezért nem engedélyezik.

Másrészt egy-egy WC fenntartása nem kis összeg, emellett még külön takarítóról meg rendszeres takarításról is gondoskodni kellene, ami szintén nem ingyen van.

ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
1-es/4-es: a legtöbb ember nem csak azt az egy üzletet keresi fel bevásárláskor és adott esetben több órába is beletelik. SZóval ez az érv nagyon nem stimmel
ma 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
7. Tényleg több orát szoktál koricálni a Lidl, Aldi, Penny üzletekben? Alapos vásárlo lehetsz. Talán 100Ft-ot is eldorbézolsz ezekben néha?
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

NEM csak Lidl, Aldi, Penny, hanem egyéb üzletekben is.

Másrészt meg fogd vissza magad, elég hülye dolog, amit írsz, viccnek számalmas, komolyan meg idiótaság.

ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

#8

Nem mindenki a bolt mellett lakik, nekem pl az oda-visszaút a legközelebbi aldiba egy óra. Élmény volt a bevásárlás, mikor fel voltam fázva... :D

ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!