Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Lidl-ben kapni finom / jó...

A Lidl-ben kapni finom / jó minőségű hamburger pogácsát?

Figyelt kérdés
A nálunk lévő Aldiban nem láttam.
szept. 6. 19:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%

10


Amit linkeltem a 9.hozzászólásban az talán nem moslék.Annyi pénzért már remélhetőleg valóban marhahúsból készült.

szept. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19%

Ha akciós szokott lenni friss pl angus marha is de nem olcsó.

Fagyasztott mind kutya

szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tippeket, amik a kérdésemre vonatkoztak.


Az itthon készítést pedig hadd döntsem el én.

szept. 7. 12:07
 14/20 anonim ***** válasza:
58%
#7 ki beszélt itt mirelit szarokról? Többféle nyers húspogácsát lehet kapni a húshűtőben. Persze gondolom szerinted azok is szarok átlag 6000 Ft/kg-ért.
szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
20%

Igen szarok, mert a marha darált hús 4000/kg

Amit még szintén ne vegyetek: lidl faluvégi angus marha darált hús 400g

Rágós, száraz, ízetlen

szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem tudod, mi a különbség a túl drága és a szar között...?
szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15


Tehát nem sz*r csak túlárazott.Attól a termék minősége még lehet jó..Na de a kérdezőt nem is az ára érdekli elsősorban.

szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Tényleg volt ~350 forintért 4 darab csirke pogácsa (nagyon meglepődtem, és nagyon nem akartam megvenni), találkoztam az Angus 4x125g-os termékével is (~3100,-). A mellette lévő 1kg-os, fagyasztott terméket választottam, 1800 forintért. Az üzletvezető helyettes sokkal inkább ezt javasolta a legolcsóbb helyett. Javarészt marhahús, de csirke is van benne. Nem jegyeztem meg, és épp a hűtőtáska mélyén lapul, így nem tudom megnézni.


Valóban nem az ár érdekelt, de azért az Angus egy "picit" többe került, mint amit rá szántam.


Továbbra is köszi a hozzászólásokat!

szept. 8. 22:58
 19/20 anonim válasza:

Sparos is elég jó minőségű:

[link]

szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Szerintem nyári sütögetéshez ilyet vettünk (Spar-os), valóban abszolút rendben van.


Viszont, amit vettem a Lidl-ben, talán Culinea a márkanév, 1kg, senkinek nem ajánlom.

Olyan, mintha tele lenne kis csontdarabokkal, a második hamburgert meg sem tudtam már enni :(

Ez is egy tapasztalat.

szept. 13. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!