Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Lidl-ben kapni finom / jó...

A Lidl-ben kapni finom / jó minőségű hamburger pogácsát?

Figyelt kérdés
A nálunk lévő Aldiban nem láttam.
szept. 6. 19:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Van 329ftért 4db-os de ehetetlen kategória. Ezek a fagyasztottak se nagyon jönnek be...
szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%
Baroni néven lehet kapni olcsón, persze a sznob idióták leszoljak, de full ehető, finom.
szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A 329 forint gondolom darabár, és nem a 4db ára, hiszen ekkora összegért nyalókát, ha lehet kapni :)


Nem feltétlenül a legolcsóbbat venném, csak "egy sanszom" lesz elmenni vásárolni, ezért érdeklődtem, hogy a Lidl-ben lehet-e ilyesmit kapni.

szept. 6. 20:47
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

A húspultban szokott lenni rendes marhahúspogácsa (egyébként az Aldiban is időnként), persze annak az ára is olyan.

Van mélyhűtőtt verzió, ami ilyen gyorsfagyasztott akármicsoda, azt még nem kóstoltam, meg van az említett baroni a felvágottaknál.

Az ára ellenére meglepően finom, mi szoktunk néha venni, de az igazi hamburgerhusitól azért az messze van.

szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Csak az vesz marhahúspogácsát aki komplett hülye… ezt ki is használják, darált marha kilója 4.000 húspogácsák 5000+
szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

[link]


sztem ez a legjobb


majdnem 3000 Ft :(

szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
Gyakorlatilag 5-10 perc megcsinálni a saját hamburgerpogácsádat💀 Gondolom nem ipari mennyiségben akarsz otthon hambit gyártani. Én biztos nem venném ezeket a mirelit szarokat.
szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7%
Eszel csumiztatós helyen fasírtot? Ha igen, akkor van.
szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

A Penny nem jó?Ott van.Tessék:

[link]

szept. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Komolyan nem értem, hogy mi olyan nehéz van abban, hogy darált hús + bors + só és laposra verve megsütni. Helyette veszitek a mócsingból készült előgyártott egészségtelen szemetet, aminek ráadásul még hamburger pogácsa itt sincsen és állagra sem stimmel.
szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!