Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért ennyire népszerűek az...

Miért ennyire népszerűek az albán pékségek?

Figyelt kérdés

Van egy a városunkban (kisváros vidéken), és népszerűbb szinte, mint a hagyományos módszerrekkel dolgozó idős pék.

Ha bármikor ettem náluk, utána fájt a gyomrom. Minden péksüteménynek ugyanolyan az az íze, és folyton eladót keresnek, mert az 2 idős kivételével mindig kilépnek.


A szomszéd városban is bementem tavaly egy ilyen pékség. annyira édes volt a croissant-juk, hogy hányingerem lett tőle.



2022. jan. 25. 05:22
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

20:


számomra teljesen felfoghatatlan a népszerűségük. ahogy írtam, kisvárosban élek, és itt is van egy, a szomszéd városban is. és borzasztóan népszerűek, pedig már nem is olcsóak, sőt az energiaitalért majdnem 2x annyit kell fizetni.

mégis legalább annyiran járnak oda, mint a hagyomány pékségbe. az eladók elég gyakran cserélődnek, mindenekk ugyanolyan íze van. rohadtul figyelni kell, hogy nehogy átverjenek az árral stb.

2023. febr. 2. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!