Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért ennyire népszerűek az...

Miért ennyire népszerűek az albán pékségek?

Figyelt kérdés

Van egy a városunkban (kisváros vidéken), és népszerűbb szinte, mint a hagyományos módszerrekkel dolgozó idős pék.

Ha bármikor ettem náluk, utána fájt a gyomrom. Minden péksüteménynek ugyanolyan az az íze, és folyton eladót keresnek, mert az 2 idős kivételével mindig kilépnek.


A szomszéd városban is bementem tavaly egy ilyen pékség. annyira édes volt a croissant-juk, hogy hányingerem lett tőle.



2022. jan. 25. 05:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a húgom dolgozott Pesten albán pékségbe, rálátott minden folyamatra és ott is nagyon nagy tisztaság volt. Mi azért szerettük, mert még másnap és harmadnap is friss volt a kenyér.
2022. jan. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Valentino BROssi ***** válasza:
85%
Ezek az albán pékségek többnyire alibi vállalkozások, jellemzően valamilyen pénzmosási tevékenység működik mögöttük, mint anno az USA-ban az "olasz éttermek", amik a maffiának szolgáltak fedőszervezetként. Az eladott élelmiszer minősége nyilván sokadrendű.
2022. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%

12: pontosan!


Aztán lehet, hogy van aki tisztességesen működteti - de igazából csak fedőszervezet.

2022. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
mert az emberek gxciigénytelenek
2022. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
Gyakran vásároltam ott, sosem volt velük semmi problémám, szeretem a termékeiket,a pizzát, a kenyérlángost, a kenyeret.
2022. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 elistvan ***** válasza:
100%
Minden sütemény tésztéja ugyanolyan édes, függetlenül attól, hogy sós vagy édes süteményt sütnek belőle.
2022. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 NTBS ***** válasza:
Olcsóság, áruválaszték.
2022. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

Jól néznek ki a pékárujuk, látványra nagyon ott van.


Én a Keletiben ettem 2 gombóc fagyit még 2+ éve Covid még sehol se volt. Emlékszem nagyon olcsó volt, nagyon jól nézett, óriási gombócok voltak, csokisat és pisztáciát kértem, de gyakorlatilag mindegy volt, mert ugyanaz volt az íze (nem volt rossz)

Én nagyon ritkán veszek péksütit, de emlékszem amikor vettem szerettem az árujukat, főleg a nagy kiflit. Nagyon puha volt és napok múlva is finom, édes.

2022. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
87%
Pfuj.
2022. okt. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Azért népszerűek mert az emberek buták és nem néznek utána semminek. Magyarul nem tudatos vásárlók. Higiénia nulla, most nem megyek bele részletesebben, de nagyon brutál ami egy ilyen pékségben zajlik. A tészta egyforma bármit is eszel, csak a forma és a körítés más. Egy pénzmosoda az egész. Amellett felhalmoznak egy csomó adótartozást és utána becsődöltetik a céget, utána pedig újra nyitják új névvel, papíron új tulajjal és a többi és a többi ami ilyenkor szokás. Mi magyarok meg adózunk helyettük is. Én személy szerint egyet sem tűrnék meg az országban...
2023. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!