Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért ennyire népszerűek az...

Miért ennyire népszerűek az albán pékségek?

Figyelt kérdés

Van egy a városunkban (kisváros vidéken), és népszerűbb szinte, mint a hagyományos módszerrekkel dolgozó idős pék.

Ha bármikor ettem náluk, utána fájt a gyomrom. Minden péksüteménynek ugyanolyan az az íze, és folyton eladót keresnek, mert az 2 idős kivételével mindig kilépnek.


A szomszéd városban is bementem tavaly egy ilyen pékség. annyira édes volt a croissant-juk, hogy hányingerem lett tőle.



2022. jan. 25. 05:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Mert olcsó. Viszonylag nagy mennyiségű kaját lehet venni relatíve kevés pénzért.


Minden tesztajuk tok egyforma, csak a tölteléket varialjak meg a formát. Valakinek ez bejön.

2022. jan. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is nyílt nemrég.Egyáltalán nem olcsóbb mint a többi pákség.Párszor vettem kenyeret az nyers volt,a péksütemények meg ízetlenek.
2022. jan. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Hát én ilyen pékségbe nem megyek, de elárulom még itt nálunk van egy helyben, amelyikről azt hittem normális. A tepsik ki vannak szőrösödve a penésztől úgy sütik rajta a kakaós csigát, és ez még nem albán. Az albánt konkrétan láttam, hogy a tepsit a földön rúgta teli cuccal. Én már csak 2nél vagyok hajlandó enni, ha arról is meg tudok dolgokat, akkor inkább felhagyok a süteményekkel.
2022. jan. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3:


pár éve a főnökömet hívták ki az egyik albán pékségbe megnézni a villanyt. utána mondta, hogy akkora mocsok volt bent, hogy eszembe ne jusson többet ott vásárolni.

sok naiv ember meg boldog, mert olcsó..bár már ez sem igaz, mert vagy 4x emeltek árat az utóbbi időben.

2022. jan. 25. 06:53
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni, úgy felqrták az árakat, hogy nincs értelme ott venni semmit.
2022. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Azért "népszerű", mert egyrészt sokan igénytelenek, másrészt sokan olcsón akarnak vásárolni, minőség nem számít...


tudom, hogy most jól lepontoznak majd, de nem véletlen, hogy nem szabad kiflinek, zsömlének, stb. nevezni a cuccaikat, mert semmiféle magyar szabványnak nem felelnek meg a termékeiik.

2022. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Ráadásul feketén foglalkoztatnak, nem tartják be a legelemibb higiéniai előírásokat sem, és jó sok bezárás is volt már - pont ilyesmik miatt.
2022. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Olcsó, másnak elég jó az is és sok helyen van
2022. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A mi városunkban is az albán pékség előtt áll a legtöbb autó.

Olcsó, ennyi.

2022. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Rokon dolgozott egy albán pékségben. Akar műteni is lehetett volna a padlón, akkora tisztásag volt. Rendesen be volt jelentve.


Ettől függetlenül a cuccaik valóban sz.rok.

2022. jan. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!