Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyibe fog ez az egész kb....

Mennyibe fog ez az egész kb. kerülni?

Figyelt kérdés
Lányom 15 éves,most ballagott. 5 év múlva lesz nekik osztálytalálkozó,és most Júliusban szeretne egy esti kertipartyt,ahol csak a volt osztálya lesz,esetleg pár rég nem látott osztálytárs. Nyársalni is szeretne,plussz az üdítők,étel,stb..Mennyibe fog ez nekünk kerülni? Nem állunk olyan jól anyagilag,de mégis mennyi lenne..?
2010. júl. 5. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne engedd meg neki, hogy csak ti áljátok.Mondd meg ,hogy csak akkor jöhetnek ha mindenki beszáll valamivel.Számoltasd ki vele a költségeket és magyarázd el, miért nem lehet, 15 éves csak megérti
2010. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Fejenként számolj minimum 5.000.- Ft-ot. Ettől inkább több lehet,de kevesebb nem.
2010. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csináljatok batyus bulit. Mindenki vigyen valamit, 1 üveg üdítőt, vagy egy zacskó chipset. Lehet szalonnát is sütni, meg fóliában krumlit. De egy bográcsos paprikáskrumpli is nagyon finom lenne.
2010. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2-4e Ft/fő
2010. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kb. 10 fő jönne.
2010. júl. 5. 23:13
 6/7 anonim ***** válasza:

nos 10 fő az 5-6 2literes üdítő ha vmi márkátlant vesztek az nem olyan drága mint a márkás

teház 7xkb150

kaja: tescoba van olyan tescos ropi mint a sticretti csak tescos de nagyon fini(senki se veszi észre a külömbséget mert tálalni külön kirakva fogjátok. ez fél kg-os olyan 400 ft.

süssenek szalonnát az jó progi:) 10 fő olyan 3-4kg kenyér tuti elég ez meg a szalonna úgy 5ezerből kijön

+zöldségek hozzá 1000-1500


szerintem ennyi elég.

tehát ha jól vásárolsz akkor 10ezer alatt megúszod

de én megmondanám h mindenki hoz vmit

10 ember mindenki 5ember üditőt 5 nasit

ti meg kenyér+szalonna+zöldségek így olcsóbb

a nyaralás külön dolog sztem strandra 2000ből kijön 1 nap lángos jegy fagyi meg visz inni meg szendvicset

2010. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*tehát

bocsi siettem ne a helyesírásomat nézzétek gyorsan gépeltem

2010. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!