Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pepsi függő vagyok? Napi 2-3...

Pepsi függő vagyok? Napi 2-3 liter pepsit iszok meg. Ez függőség?

Figyelt kérdés

Ha nincs itthon pepsi, vagy zárva van a bolt vasárnap. Akkor nem tudok semmit csinálni. Csaka kólára gondolok, és fekszek az ágyon. Egby idő után remeg a kezem, és zsibbadok is. Olyankor lehet hogy nap fél liter teával helyettesítem vagy szódával. De ezek nagyon ritkák. Mert mindig veszek Pepsit. A kedvencem a Pepsi light. Mert nincs benne kalória. Most is azt iszom.

A kólának van valamilyen rossz tulajdonsága? Káros valamilyen szinten? Már kb. 8 éve iszom minden nap páér litert...


Semmitől nem vagyok ilyen függő. Esetleg Xanax-ot ha nem eszek, attól lehetnek remegés stb...

16 éves fiú


2010. jún. 14. 17:05
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

17:23

bármire rá lehet szokni(!!!!!!!!!!!) és nem csak úgy van! a levegővételről le tudnál szokni? na azoknak akiknek van ilyen szokásuk azoknak kb ugyanez. nem pártolom a srácot csak azért legyél már megértőbb.

megint az első válaszoló voltam.

2010. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Tényleg, ha ennyi pénzt el tudsz b.aszni rá, inkább igyál. Mmint alkoholt. Az áráért kapsz 3 sört, az még egészséges is és attól tényleg jobb kedved lesz. Különben fel nem fogom h 16 évesen hogy tudsz naponta annyi pénzt elkölteni rá, annyi idősen én egy hétre kaptam annyit.
2010. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
akinek annyi akaratereje sincs, hogy a kólaivást megállja az életképtelen
2010. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon rosszul teszed, szerintem cola-függő vagy, igyekezz leszokni róla, hisz árt a szervezetednek.
2010. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
De egyszerűen kívánom. Nem tudok nélküle élni. Ha nincs azt hiszem értelmetlen az életem.
2010. jún. 14. 18:20
 26/45 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülyeség,de én azt olvastam,hogy a Light kólákban rákot okozó dolgok vannak...
2010. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Ez igen, sajnos, függőség. Bár lehet, hogy nincs benne kalória és cukor, de akkor sem egészséges.

Én a konkurens márka light-ját szerettem/szeretem, de elhatároztam, hogy lemondok, mert a fogorvosnál húsvét előtt ott hagytam 30ezret. Nem éri meg. Így húsvét óta összesen fél deci kólát ittam (az is pepsi volt), azóta egy kortyot sem, csak szénsavmentes vizet, üres teát vagy citromos vizet. (igaz, hogy a víztől már hányingerem van)


Amúgy lehet, hogy van életelixír hatása, mert az édesapámnak volt egy fogadott mamája, aki egy olyan faluban lakott, ahol rossz volt a víz. Minden héten hozatott apummal egy liter Pepsit (akkor még volt az a csavaros üveges) és minden nap megivott egy decit (néha kicsit többet). Azt mondta, hogy meg szeretné élni a 100 évet. A 100. születésnapja után napra pontosan 1 hónappal halt meg. (pedig amikor nálunk volt /az utolsó 4 évben/ már nem kapott Pepsit)

:D

2010. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim válasza:
Te jó ég, persze, hogy függőség! És nem is akármilyen!!! Ha nem akarod a hátralévő életedet fájdalmak közepette kórházakban tölteni akkor még ma keress fel egy orvost aki segít leszokni róla!!! Ha arra van pénzed, hogy naponta ennyit költs kólára, akkor bármilyen orvosra lesz pénzed! A szüleid tudnak erről??? Mindenképpen beszélj velük és kérj segítséget amíg még nem késő!! Az az izé teljesen tönkre fogja tenni a szervezetedet hidd el!!!
2010. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim válasza:

...a xanaxról meg társairól már nem is beszélve!!!! :(

...nem tudjátok mibe kezdtetek!!!!! :(

2010. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
szerintem térj át a cocacolára, majd arról a fantára, onnan kicsti nehezebb ugrás következik a sprite, vagy 7up, de onnan már egyszerű átszokni a szódára. Ha a szódát megszoktad, akkor azt cseréld le szénsavas ásványvízre. Azután mindig kicsit rázd ki a szénsavat, így vehetsz már majd ezt a enyhén szénsavas vízet is. Ha ez megvan, akkor onnan már tényleg csak egy kis erőlködés és már át is szokol a szénsavmentes vízre. Azt idd. Az egészséges. Így talán könnyebb lesz.
2010. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!