Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pepsi függő vagyok? Napi 2-3...

Pepsi függő vagyok? Napi 2-3 liter pepsit iszok meg. Ez függőség?

Figyelt kérdés

Ha nincs itthon pepsi, vagy zárva van a bolt vasárnap. Akkor nem tudok semmit csinálni. Csaka kólára gondolok, és fekszek az ágyon. Egby idő után remeg a kezem, és zsibbadok is. Olyankor lehet hogy nap fél liter teával helyettesítem vagy szódával. De ezek nagyon ritkák. Mert mindig veszek Pepsit. A kedvencem a Pepsi light. Mert nincs benne kalória. Most is azt iszom.

A kólának van valamilyen rossz tulajdonsága? Káros valamilyen szinten? Már kb. 8 éve iszom minden nap páér litert...


Semmitől nem vagyok ilyen függő. Esetleg Xanax-ot ha nem eszek, attól lehetnek remegés stb...

16 éves fiú


2010. jún. 14. 17:05
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
De valaki tud fix biológiai példát mutatni. Olyat amilyet már volt eset megtötént. Dukumentált. Hogy valaki kólától betegséget kapott. Stb...
2010. jún. 14. 17:14
 12/45 anonim ***** válasza:
0%
Egyél már meg egy levél xanaxot, megnézném milyen jó kedved lesz tőle.. sztem max. 10 éves vagy.
2010. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
69%
Te, ha te 16 évesen ennyire okosnak képzeled magad, s ennyire meg vagy győződve arról, hogy a kóla egészséges, akkor csak idd!
2010. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne leszokni róla? Mert a pénztárcámatis kímélni szeretném napi 5-600 forintért...
2010. jún. 14. 17:19
 15/45 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.

én is ettem már xanaxot és nem lett tőle jó kedvem.. a rivotril "jobb" volt. viszont nem hiszem hogy a doktornő azért irná fel neked ezt a gyógyszert hogy te azt edd.

a xanax meg a kóla teljesen összezavarja a tested. az egyik nyugtat, a másik felpörget.

a mamám élettársa is a koffeintől halt meg.elkezdett vérezni az orra és összeesett a kocsmában pedig csak kv-t ivott. a mentősök azt hitték hogy valami részegről van szó és nem mentek ki érte és meghalt... szóval úgy idd azt a szart.

szokj le róla úgy hogy iszol helyette bolero poros kólát. 50ft db-ja..

2010. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
50%
borzasztóan bonyolult leszokni, nem veszel többet és nem iszod.
2010. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

na megint én vagyok (1. válaszoló)

én is megvagyok kóla nélkül

csak úgy megfogadtam hogy nem iszok kólát. életemben 4szer ittam kólát. számodra kemény,mi?!..

jó. tudom offoltam!

2010. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim válasza:
66%
egyik barátnöm is teljesen kóla függö... ö a suliban kb 3-4 félliteres kolát iszik meg és utána gondolom még otthon is azt issza... nem egyszer mondtuk már , h szokjon leerröl mert ez már függöség és szerintem nálad is az, bocsi..de tényleg ezvan... ö már hogyha narancslét iszik ..kihányja , mindenképpen szokj le róla, mert rosszul fogsz járni.. amugy ha belegondolsz, h más aki cigizik vagy alkoholista, drogfüggö letud szokni , akkor te nehogy már ne tudj , hogyha nem megy egyedül beszélj egy orvossal és ö majd segiteni fog...sok sikert
2010. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
66%

Pfff bazzzegggggg!!!!!!


én ugyaígí nyomtam kokakólával. cak azt ittam és hipp-hopp 75 kgről ugrottam 130ig. 2 év alatt. Full tönkrementem. Most ott tartok, hogy 104re lenyomtam magam. Azóta egy csomó fogam kellett megcsináltatni, a gyomrom tönkrement az ízlelésem is leépült. nagyon sok pénzem ment rá... Vagy leteszed magadtól vagy nagy baj lesz.

2010. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
0%
igyál helyette alkoholt.
2010. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!