Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pepsi függő vagyok? Napi 2-3...

Pepsi függő vagyok? Napi 2-3 liter pepsit iszok meg. Ez függőség?

Figyelt kérdés

Ha nincs itthon pepsi, vagy zárva van a bolt vasárnap. Akkor nem tudok semmit csinálni. Csaka kólára gondolok, és fekszek az ágyon. Egby idő után remeg a kezem, és zsibbadok is. Olyankor lehet hogy nap fél liter teával helyettesítem vagy szódával. De ezek nagyon ritkák. Mert mindig veszek Pepsit. A kedvencem a Pepsi light. Mert nincs benne kalória. Most is azt iszom.

A kólának van valamilyen rossz tulajdonsága? Káros valamilyen szinten? Már kb. 8 éve iszom minden nap páér litert...


Semmitől nem vagyok ilyen függő. Esetleg Xanax-ot ha nem eszek, attól lehetnek remegés stb...

16 éves fiú


2010. jún. 14. 17:05
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
26%

XD te beteg vagy már bocs.

igen ez a pepsi függőség.

a xanax meg szar, a rivotril jobb (2,5).én is tolom. xD de attól meg memóriagondjaid lesznek,asszem a xanaxtól is.

2010. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
51%
ilyen nincs..
2010. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
39%
ammeg a kólának szinte csak rossz tulajdonságai vannak,de szerintem hiába mondaná el bárki, ha már rászoktál .. :D
2010. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
52%
ammeg a cocacolában több olyan anyag van ami nem tesz jót a szervezetnek, arra könnyebben rá lehet szokni
2010. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
79%
Bizony, függő vagy. Gyorsan szokj le, mielőtt tönkreteszed magad teljesen.
2010. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
75%
A kóla minden típusa egy nagy rakás szemét. A lightban hiába nincs cukor, van édesítőszer, ami még rosszabb az egészségedre nézve. A barátnőm húga is kólafüggő volt. A mája megbetegedett. Mostmár viszonylag jól van, de egy életen át nem ehet majd meg dolgokat, mert a máj megbetegedéséből nem lehet rendesen kimászni. De ahogy gondolod...
2010. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
legelsőnek! A rivotril csak lenyugtat. A xanaxtól epdig jó kedve is lesz az embernek. Ezt mondta a doktornő is.
2010. jún. 14. 17:13
 8/45 anonim ***** válasza:
44%

a kólánál nem sok üdítő károsabb, majd szépen kihullik tőle a fogad. El is színezi a fogakat, tele van koffeinnel ami nagyon káros, szénsavas ráadásul és leépíti a kálciumot a szervezetedben.

Tegyél egy pohár kólába egy darab csirke csontot 1 éjszakára és nézd meg másnap, hogy mi lesz belőle. Talán elmegy a kedved a sok kólától.

2010. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Magasságos egek :D
2010. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
66%
Egy nagyon jó barátom is kólafüggő volt csak ő a vetélytárs termékét itta. Bár nála minimum 4 liter volt az alap de csak addig amíg egyszer össze nem esett és el nem vitte a mentő. A kórházban világosították fel, hogy talán nem kellene annyit innia,mert nem lesz jó vége.
2010. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!