Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miert van az h ejszaka mardoso...

Miert van az h ejszaka mardoso ehsegre ebredek fel?

Figyelt kérdés
Ma ejjel 5kor megebredtem azthittem meghalok annyira mardosott az ehseg belulrol.Este rendesen vacsiztam hus rizs meg utana muzli tejjel,szoval nem ehesen fekudtem le.Maskor is elofordult mar ez velem ilyenkor mi a teendo? Kajalni tuti nem jovok le ejjel!! 17/L
2017. nov. 3. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
az átváltozás előtti napokban teljesen megszokott az éber éhség.
2017. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leesett a vércukrod. Egyél napközben többször, de kevesebbet, a vacsorát is ketté bonthatod, hogy a másik felét este tízkor eszed meg. Egyél rostos, lassan felszívódó szénhidrátokat. Ha csak egyszer fordult elő, talán nem olyan nagy gond.
2017. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#1

?????????????


Kérdező!

A cukrodat vizsgáltasd meg! (Alaposan!Nem elég egy reggeli vérvétel)

Lehet, hogy hiperglikémiád van, amit az esti túlzott szénhidrátbevitel okoz.

Ha este nem ennél ennyi mindent, csak valami könnyű vacsit, nem lennél éhes hajnalban. Ez ellentmondásnak tűnik, de nem az. A "farkaséhség" a szénhidrátfüggőség egyik jele és a cukorbetegség előszobája, vagy már a meglétének az igazolása.

Tapasztalatból mondom, átmentem ezen.

2017. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!