Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha butaságból, következetlensé...

Ha butaságból, következetlenségből, figyelmetlenségből, túlaggódásból ne adj isten, de ártasz a gyereknek, ami már megváltoztathtalan, mit lehet kezdeni a mardosó lelkiismerettel?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ!Mit ártottál neki?
2014. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

korábban írtam erről ki kérdést, de szóval a kukiján fitymaszűkület lett, mert nem bírtam ki, hogy ne nézzem meg, hogy minden rendben van e, pedig tudtam, hogy nem szabad piszkálni, szóval műtét lesz belőle és utána is imádkozhatok, hogy helyre jön.


nincs nap, hogy ne gondoljak erre, egyfolytában őröl, minden pelenkázásnál, fürdetésnél reménykedem, hogy csoda történt.


nem tudom magam túltenni. megírtam az apjának, mert elvileg ki kell beszélni magunkat, ha baj van, de nem segített ez sem.

2014. okt. 27. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]



Nálunk az első gyerek fejbe lett csapva ahogy az apja nyújtotta be nekem a kocsiba és kissé benézte hogy meddig tart a feje.

Aztán volt a két gyereknek 1-1 koponyaröntgen is, mind a két balesetnél gyakorlatilag karnyújtásnyira voltam (nem az én hibám, de elég rossz érzés, hogy közvetlen mellettem történt és mégsem tudtam megakadályozni).

Rajtam van egy sem, mert amikor pici voltam elestem, pont egy fadarabba álló szögbe.. hú, sorolhatnám még a családi és ismerősi körben előforduló baleseteket.

2014. okt. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!