Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyit tudsz enni egyszerre?...

Mennyit tudsz enni egyszerre? Mennyi volt eddíg a legtöbb?

Figyelt kérdés
Én az egyik nap, délelőtt egy zsömlét ettem, és délutánra, olyan éhes lettem, hogy megettem nyolc zsömlét és két banánt, am soha sem hányok, ha sokat eszem.
2010. máj. 24. 19:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Huh, hát nálam a max eddig 6 db mekis sajtburger volt egymás után, +egy kis kóla+egy kis krumpli :D Érdekes, utána semmi bajom nem volt, de következő mekdonálszos kajálásomnál másfél sajtburgert ettem csak, aztán kint a parkolóban kihánytam az egészet :D Azóta alig bírok megenni pár mekis kaját :D

Amúgy ettől függetlenül [165 cm/70kg] keveset eszem egy nap. :D A kb 157cm/42kg-os unokatesóm dupla annyit eszik egy nap mint én :D :D

A max amit egyszerre megbírok enni, egy közepes méretű gombás-sonkás pizza :)

2010. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
14%

Utánna meg sírtok hogy zsíros a valagatok,

meg ez hízlal meg az hízlal?


Meg Norbi update,

Rubin Réka,


Aztán meg a duguláselhárító hétvégi rohamosztag?

2010. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a Pastadost-os vagyok és nem sirok,mert annyit eszek,mint három ember együttvéve és mégse hizok!!:P
2010. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer fogadásból megettem egy 55 cm-es Don Pepe pizzát és 12 Mekis sajtburgert 2 óra alatt, de nem esett jól a vége.

A legtöbb, amit magamtól ettem az 50 dkg bélszínből készített beefsteak fél kiló pirítóssal.

Máskor 32 palacsinta.


20/F 186cm/76kg

2010. máj. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok.

A legjobb bp.-i "all you can eat" éttermek az újbudai és a Margit hídi Trófea.


[link]

2010. máj. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt, hogy 3napja alig ettem valamit, mert se apum sem én nem mentünk le vásárolni :D

Utána találkoztam anyummal, ő meg csak lesett: egy falafel-tál, anyu gyros-ának az a lepénye, és egy Don Pepés sajtospizza szelet. :D Nekem ez marhasoknak számít, ugyanis egy nap ha egy tálnyi kaját megeszek, akkor már nagyon sokat ettem. Az átlagom napi 1zsemle és egy tál leves. :D

2010. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
haha. egy bigmac meg egy sajtos mcroyal pár db sültkrumplival. utána azt hittem hogy meghalok:D
2010. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!