Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyit tudsz enni egyszerre?...

Mennyit tudsz enni egyszerre? Mennyi volt eddíg a legtöbb?

Figyelt kérdés
Én az egyik nap, délelőtt egy zsömlét ettem, és délutánra, olyan éhes lettem, hogy megettem nyolc zsömlét és két banánt, am soha sem hányok, ha sokat eszem.
2010. máj. 24. 19:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer svédasztalnál úgy tele ettem magam, hogy szó szerint alig bírtam elmenni az autóig, s gyomrom jobban kiállt mint a mellem majdnem, mintha lenyeltem volna egy hosszúkás dinnyét egészben.. nagyon rosszul voltam, hányingerem volt, szédültem, s estig mozdulni nem bírtam. a férjem végig csak röhögött rajtam, olyan voltam, mint egy jóllakott kislány. ha jól emlékszem egy kicsit másnap estére éheztem csak meg, tehát csak 2-3 nappal később álltam be ismét a norm szintre.:D
2010. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Két májas kocka, egy szelet krémes, három deci forró csoki, egy egész tenger gyümölcsei pizza, egy fánk, egy sült csirkecomb, hat szelet füstölt párizsi, egy melegszendvics, fél liter paradicsomlé, fél liter kóla, két tejeskávé.


26/L

2010. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
96%
Bál volt és ott általában pörköltet szoktak főzni nokedlivel. (Nagyon jól csinálják)Egyszer csak azt veszem észre, hogy barátom megkérdezte, hogy nem e szándékozom valami mást csinálni az est folyamán:D és neki az hihetetlen mennyi fér belém. 8 hatalmas tányér pörköltet megettem + "jó pár" üveg sör. Ahhoz hozzájött még az üdítő ami volt kb 3 liter(persze ezt nem egyszerre :D) Akkor utána hazamentem és ott is telezabáltam még valamivel magam. Azután egy hétig, naponta csak egy almát ettem, mert egyszerűen ha ránéztem az ételre akkor elkezdett fájni a gyomrom.
2010. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer szerelmi bánatomban voltam nagyon depressziós. Ráadásul egyedül voltam otthon, így lemásztam a közértig bevásárolni.

A termés: egy egész hawaii pizza, 2 szelet oroszkrém torta, 2 kakaóscsiga, 1 sajtos croissant, 1 tábla csoki, 6(!) db kinder maxi king, innivalónak 1,5 l nestea


+ szívek szállodája dvd, depressziós zene és bőgés


rosszul voltam utána, de nem érdekelt, nagyobb volt a fájdalom :(


20/L

2010. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer még tinikoromban megettem együltő helyemben 18 szilvásgombócot. De nem a hagyományos méretűből, hanem hatalmas szilvából készültet. :)
2010. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

1 kg savanyúkáposztából és 60 dkg húsból készült töltött káposztából a férjem csak 1 gombócot evett egy kis káposztával, a többit én ettem meg szépen, folyamatosan, úgy 2-3 óra alatt.

De, hogy ne csak magamat alázzam :), elmesélem, hogy férjem egy egész tepsi, 8 tojásból (+ kb.40 dkg liszt és fél kg cukor) és 70 dkg meggyből sült meggyes süteményt pakolt be gyakorlatilag együltő helyében egy egész flakon tejszínhabbal. :)

2010. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Pl 2 pizzát meg tudok egyszerre enni.

De ha már tényleg olyan sokat eszek h rosszul vagyok inkább kihányom.

2010. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%
Viszlát a fogyókúrás topikban. (Meg a magas vérnyomásosban, meg a cukorbetegesben. Folytassam?)
2010. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne, ne folytad bunkókám.
2010. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
46%
hogy a jó büdös faszba tudtok ti ennyit "zabálni" :'D
2010. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!