Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A pincér-szakácsok nagy része...

A pincér-szakácsok nagy része el van hízva?

Figyelt kérdés

Lehet annak megyek továbbtanulni, viszont én nem szeretnék, hajlamosak elhízni akiknek ez a munkájuk vagy csak a melóból kifolyólag nincs idejük mozogni vagy miért vannak elhízva? Én nem szeretnék, most se vagyok nádszálvékony, de nem is vagyok kövér, csak egy kicsi háj van rajtam, pár kg.

14/F


2010. ápr. 3. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelentem a párom szakács és max 3 kiló plusz van rajta, az öccse is szakács, egy deka plusz nincs rajta. Néztem a kollégákat is, talán a séfen van egy kis felesleg.

Minden csak rajtad áll :)


20/L

2010. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Az én exem és kollégája is sokkal inkább volt vékony, mint átlagos testalkatú. Addig bennem is úgy festett a szakácsokról alkotott kép, de azóta megváltozott.

22/L

2010. ápr. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem gáz. Még ha a szakács rész miatt felszedsz is pár plusz kilót, a pincér résznél a sok rohangálás miatt úgyis ledolgozod. Úgyhogy szerintem ez a pincér-szakács jó kombináció. ;)
2010. ápr. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
ez szerintem nem igaz, hogy el vannal hízva, mert az én anyosom is szakács és vékony.
2010. ápr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám szakács és még vékony is. Izmos, de nagyon vékony. Szerintem is csak rajtad múlik. Ráadásul ha jól dolgozol akkor nincs időd enni. A legtöbb helyen szerintem nem is engedik meg hogy abból egyél amit megfőztél. Gondolom az "ebédszünet" sem olyan hosszú hogy halálra edd magad. Meg ha egész nap kajával vagy már nem olyan jó ha hazamész és még főznöd kell, így vagy kihagyod vagy csak valami nagyon egyszerűt eszel.
2010. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Akiket én láttam, az olyan fele-fele arányban van. De ez nem a szakmától múlik, mert ha te rendesen mozogsz, és nem eszed halálra magad, akkor megmarad az alakod. :)

Én szakácsnak tanulok, és én a kövérek csoportját növelem. :D (előtte is az voltam)

A tanulóknak ugye ott van az is, hogy amikor főznek a suliban gyakorlaton, akkor végig kell kóstolni mindenkiét, persze nem egy tányérral, csak egy kanállal, de ha sokan vagytok jól eltömődsz. :)

Azért hajrá, ne ezért add fel az álmod!

2010. ápr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!