Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Bunkóság, ha idegen helyen...

Bunkóság, ha idegen helyen nem nagyon eszem?

Figyelt kérdés
Vendégségben pl gyakran kínos helyzetbe kerülök... De egyszerűen nem nagyon szeretek másutt enni, csak otthon, esetleg étteremben.
2008. szept. 8. 17:10
1 2
 11/11 anonim válasza:
84%
Én eleve egészségesen élek,és eddzek is,nálam mindig ugyanaz a számomra tökéletes étrend van,amit senki kedvéért nem változtatnék meg még egy alkalommal sem. Vendégségben is tudják ezt jól ha nagyon nagyon ritkán ilyen helyre megyek,nekem külön főznek valamit,ami ehhez az étrendemhez kompatibilis.Vagy csak köretet eszek /risz+zöldség/ a húsokat,meg a süteményeket a köszönöm,de már nem vagyok éhes dumával le lehet pattintani a fenébe. Amugy nem szeretek idegen helyen enni,fene tuda,mosott e kezet seggtőrlés után,vagy csak kötöanyagként beledolgozott egy kis nyálat kóstoláskor,esetleg leköhögte,belehapcizott,de lehet hogy a háziállatát nyomkodta,és egykis bélféregbete is jutott a kedves vendégkajába. nekem mindig ilyen hátsó gonolataim vannak,de én pont úgy is állítottam be az életemet,hogy sem vendéglőbe,sem családi összejövetelekre nem járok, midig elfoglaltat jelentek, és jó ürügyet. De ezek inkább ilyen rokonlátogatás féle esetek.
2010. szept. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!