Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ebédemben idegen eredetre...

Ebédemben idegen eredetre utaló küllemű, őshüllő-jellegű 1 négyzet cm kiterjedésű, főtt-rücskös csöves, olyan gyíkfejre bukkantam. (marhapörköltben) Lehet ez őshüllő?

Figyelt kérdés
Úgy nézett ki hát hogy így ettem, hogy ott volt és hogy megtaláltam. Egy szabályos kör alakú pódiumon voltak kis tüskeszerű rücskök, az egész állaga mócsingos-kocsonyás, és hogy olyan volt mint egy őshüllő feje. Lehetett ez őshüllő?
2010. febr. 28. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szegény! Ki kell, hogy ábrándítsalak, biztos, hogy nem őshüllő volt! :=) A leírásod alapján leginkább egy falatka pacalra ismertem rá. Valószínűleg a hentesnél került a darabolt marhahús közé a kis pacalcafat.:=) Bajod biztosan nem lesz tőle, van aki egyenesen imádja (én speciel nem).
2010. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2010. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!