Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csinálunk rosszul?

Mit csinálunk rosszul?

Figyelt kérdés
A párommal nemrég költöztünk össze. A lényeg, hogy kb összesen 40 ezer Ft-ot kellene beosztanunk kajára, de sosem sikerül, hónap végén utolsó pár napban alig jut valamire( pl. csirkemáj meg olcsó dolgok). Nekem diétáznom kell, tehát nem ehetek krumplit meg hasonlókat. Ez az összeg túl kicsi, vagy én rontok el valamit?
2015. márc. 16. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ketten vagyunk, mi is havi 40.000 forint korul koltunk etelre. Sokak szerint ebbol semmi se jon ki, de en ugy erzem, hogy valtozatosan etkezunk.


Hogy szoktatok vasraloni?

Milyen gyakran fozol?

Megeszitek e ugyanazt az etelt tobb napon keresztul?

Napi hany alkalommal esztek meleget?

Megtervezed e elore a menut?

A boltba listaval mesz es csak azt veszed meg ami a listan van, vagy azt is amit hirtelen megkivansz?

Figyelsz e az akciokra?

2015. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sura2000 válasza:
100%

Szia!

Én úgy spórolok, hogy mindig figyelem, hogy mikor, hol, milyen akciók vannak. Ha olyan dolog találok akcióban, ami sokáig eláll, akkor abból többet veszek, hogy ne akkor keljen vennem, amikor drágább lesz.

Remélem tudtam segíteni. :)

2015. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!