Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi baja van az embereknek a...

Mi baja van az embereknek a Starbuckssal?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 17:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mi tegnap voltunk a Westendben. Mivel nagy kávéínyencek vagyunk, így naná, hogy kipróbáltuk.

Bajom mindössze annyi van vele, hogy szerintem a kávék határeset, de a sütik valami felháborítóan drágák. Úgyhogy két csésze presszókávét ittunk 2x520-Ft-ért. Nem vagyok csóró, de nálam egy presszólátogatás ennyit ér meg.

A kávé egyébként nagyon finom volt, kipróbáljuk majd a többit is.

Ami még kicsit nem tetszett, az az, hogy háromlépcsős a kiszolgálás: egy csávó megkérdi mit szeretnél, elkéri a keresztneved és továbbadja a sajtcédulát. Utána irány a pénztáros, ahol fizetsz, majd a harmadik ember a "csapos", aki kiadja a cuccot. Ilyet én a hetvenes-nyolcvanas évek patikáiban tapasztaltam, hogy külön sorba kellett állni az árazóhoz. Ha mindhármójuk kezelné a pénztárat is és a kávégépet is, szerintem gyorsabb lenne. Kb 15 perc alatt jutottam így hozzá a két kávéhoz.

A berendezése ízléses, bár a látszóbeton nem illik az enteriőrbe.

Összhatás: némi begyakorlódás után egy kifejezetten kellemes hellyé válhat, de az árai miatt nem törzshellyé.

2010. aug. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Utolsónak üzenem: Itt nálunk angliában, bármelyik kávézóba mész, Starbucks, Costa, vagy Nero, mindenhol ez a háromlépcsős kiszolgálás megy. Mindenhol megszokott és hidd el ez a leggyorsabb és legpraktikusabb. A Starbucksok általában tele vannak és persze, hogy sorba kell állni, de ezen senki nincs felháborodva. Sőt még az asztalhoz se lehet leülni, mert nincs hely, de attól még mindenki türelmesen vár.
2010. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy drága és nem éri meg az árát. Mert ha minden áron 1000 Ft-ért akarok kávét inni, akkor elmegyek egy RENDES kávézóba, ahova nem kis tinik járnak majomkodni, hogy "jájj, a sztárbákszbán iszom kávééét".
2012. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!