Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi baja van az embereknek a...

Mi baja van az embereknek a Starbuckssal?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 17:37
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Írták nekem hogy a plakátot lecserélték arra hogy "Itt kávézó fog nyílni"... szal... kétlem hogy Starbucks lesz..
2010. febr. 21. 23:31
 12/23 anonim válasza:

Igen, lecserélték, de attól még az fog nyílni, szerintem csak azért tettek így, hogy ne váltson ki akkora nagy reakciókat az emberekből.. Nem túl valószínű, hogy építés közben jöttek rá arra, hogy "bocsi, ezt mégse".

Mondjuk tény, hogy az az üzlet nagyon kicsi bármilyen kávézónak... Maximum úgy, hogy csak ilyen pultos, de hát az meg nem olyan..

Mindegy, majd meglátjuk :]

2010. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Általában Londonban se sokkal nagyobbak az üzleteik. Mondjuk itt azért jó sok üzletük van szerencsére :D
2010. máj. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%

Előző vagyok. A kérdésre elfelejtettem válaszolni :S

Nekem semmi bajom nincs a Starbucksal, sőőt imádom, rendszeresen járok oda. Mondjuk a kávéjuk annyira nem ízlik, csak miután én "kikotyvasztottam" magamnak. Nemrég hoztak be egy új fajtát, na az nekem kifejezetten rossz. De a forrócsokijuk istenifinom. Egész télen azt ittam, de azt nyáron nem jó inni. Majd próbáljátok ki a frappucino-jukat, abból is az epreset és tejszínhabbal, az is nagyon finom. Olyasmi mint a jégkristály, nagyon hideg, jeges és habos. A tetején tejszínnel.

És a kávézónak is olyan különleges hangulata van, családias az egész. Szól a zene, rengetegen beülnek a laptopjukkal dolgozni egy kávé mellett, vagy pedig a gyerekek suli után beülnek házi feladatot csinálni. És az ott ülnek órákig egy üditő vagy kávé mellett és senki nem szól rá, h "ember, már túl régóta nem fogyasztasz semmit". Én már jártam így otthon, de itt a kinti Starbucks-okba senkit nem zavarnak, addig maradnak amíg szeretnének.

De rengetegen azért fikázzák, mert azt hiszik, hogy csak simán ihatatlan divatcucc, de szerintem jobb lenne, ha csak azután ugatnak miután jártak bent és megkóstolják.

2010. máj. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én nagyon várom, bár ha az amerikai álmaim teljesülnek, akkor minden napos lesz nekem is :D
2010. máj. 3. 22:23
 16/23 anonim ***** válasza:
2010. jún. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Tegnap láttam kívülről, bemenni már nem mentem be, ilyen sorral... borzalmas
2010. jún. 20. 18:02
 18/23 anonim ***** válasza:
még mindig akkorák a sorok? én pár napja jártam arra, de én sem vártam végig, annyit nem ér, tényleg nem egy nagy szám ott a kávé, én csak pár dolgot szeretek, de ezeket ajénlom is:): a jeges karamell macchiato, a chai tea latte és a karácsonyi kávéik (majd fél év múlva) nagyon finomak. meg a muffin, de kb ennyi.
2010. jún. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Én szombaton voltam, majdnem kint álltak az emberek, én be akartam menni, egyik barátom azt mondta hogy akkor ő engem itt hagy. De most itt mindent árulnak? Mert én úgy láttam hogy mindenki egyfajta kávét iszik, én csak egy karamellás frappuccinot akarok. AKKORA NAGY KÉRÉS?!
2010. jún. 23. 15:04
 20/23 anonim válasza:
Nincs vele bajom, de nem értem, miért ájuldoznak tőle ennyire. A kávéjukat nem tartom finomnak, ha pedig flancolni akarok, nekünk is van rengeteg drága kávézónk, ahol a kávé is finom, és a helyiség is gyakran gyönyörű.
2010. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!