Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Azt eszem amit akarok, miért...

Azt eszem amit akarok, miért csodálkozik mindenki úgy?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sovány, de kövér sem. Azt eszem amit akarok ! Ha este megkivánok valami tortilla szószba mártogatott chipset például akkor azt eszem. Szerintem amikor gyerekek voltunk nem tudtunk ennyi mindent diétákról és mégsem voltak súlyproblémák, szerintem az egész étkezési dilemma a hozzáálláson is függ. Ha úgy érzed, hogy bűnöztél akkor valószinűleg gyarapodni kezdenek a kilók, ha nem akkor csak élvezed az életet. Különben lány vagyok, 157 cm 57 kg !
2010. jan. 22. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csodálkozok rajta, szerencsés vagy, örülj neki!

Én megnézem, hogy mit eszek, mert figyelnem kell a súlyomra.

A sógornőm is olyan mint te, bármit megeszik és nem hízik.

2010. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerencsés alkat vagy! Szerintem nem a bűnözési érzéstől hízik valaki, hanem attól, hogy több kalóliát visz be, mint amennyit eléget. Ha valakinek lassú az anyagcseréje, az valószínüleg gyorsabban fog meghízni, mint az aki napjában akár 2X is elmegy WC-re. Neked is biztos gyors az anyagcseréd!
2010. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is igy ment kb 25 éves koromig, utána valahogy megváltozott az anyagcserém, mert kezdett látszani ha sokat eszem. Azóta vigyázom én is.
2010. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Most akkor én csontsovány vagyok vagy te írtad el? Ugyanis szintén lány vagyok szintén 157 cm de 47 kg. És teljesen normálisan nézek ki.
2010. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicc, hogyha nem zabálsz akkor nem hízol.


Szerintem aki ma normálisan eszik az zabál.

Aki meg diétázik, az csak normálisan eszik.


Ha normálisan eszel, azt ma már divatosan diétázásnak hívják :)

2010. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én meg hizókurával se hizok egy dekát se...és?
2010. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!