Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mindenki úgy vásárol, hogy...

Mindenki úgy vásárol, hogy előtte megtervezi a menüt? Így praktikusabb talán?

Figyelt kérdés
Vidéken élünk és azért hetente nem megyünk boltba.
2011. aug. 4. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden okos ember előre tervez.
2011. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva működök. Mindig csak olyan cuccokat veszek (mondjuk zöldségesnél), ami friss és szép, aztán ezekhez igazítom a menüt. Bár vidéken gondolom akad otthon friss zöld bőven.
2011. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
általában igen, a tervezett menü szerint vásárolunk. de, ha meglátok egy szép darab húst, ami nem volt a menüben, akkor van, hogy gyorsan a fejemben átrendezem, és megveszem.
2011. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vásárlás közben is tervezzük a menüt, persze :D nem is értem a kérdést, hogy tud vki ész nélkül vásárolni, te jó ég! :D
2011. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem ész nélkül vásárolok, csak azt veszem, ami szép, és ahhoz tervezem a menüt, nem mindent össze vissza, oszt majd megesszük lekváros pacalnak... De ha eltervezem, hogy rakott krumpli lesz, de a krumpli messziről bűzlik, mást főzők..
2011. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Előre tervezzük, de a boltban változhat, ha valami akciós, vagy nagyon szép.
2011. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Mivel nincs az agyamban a szakácskönyv (kezdő...), mindig összeírom, mihez mi kell.

Ha valami akciós és sokáig eláll, megveszem azt is, és köv. alkalommal ahhoz vásárolok be.

2011. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

,,Előre tervezzük, de a boltban változhat, ha valami akciós, vagy nagyon szép."


dettó

2011. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Én így konkrétan nem tervezem el hogy kedden ezt fogok főzni stb...

Mikor elmegyek vásárolni akkor írok egy listát hogy alapvető dolgok legyenek otthon. Ezekre olyan dolgok kerülnek, amikből olyan ételeket tudok csinálni amit szeretünk.Húst nem veszek mindig, hanem egyszer nagyobb tételt hogy mindig kéznél legyen. pl. még azt sem tudom hogy ma mit fogok főzni ha hazaértem a melóból, attól függ mihez van kedvem. de kb 7 fajta kajához minimum van cucc.majd eldöntjük a párommal mit ennénk.

2011. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2011. aug. 4. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!