Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csokis pudingot szeretnék...

Csokis pudingot szeretnék készíteni házilag. Milyen arányban tegyem a keményítőt a kakaóporhoz?

Figyelt kérdés
Nem akarok zacskós előre készített cuccot vásárolni, drágább is, meg ki tudja, mit tesznek bele.
2010. jan. 21. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én liszttel szoktam besüriteni
2010. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Én is liszttel szoktam. Hát, általában ránézésre teszem a kakaóba a lisztet, mondjuk fele-fele arányban, vagy talán egy kicsivel több kakaóval.
2010. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen :) Remélem, akkor is jó lesz, ha liszt helyett keményítőt használok. Egyszer régen ettem egy nagyon rossz ízű lisztes pudingot, és azóta képtelen vagyok a lisztes verzióra gondolni :(
2010. jan. 22. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Persze, jó lesz a keményítő, az tulajdonképpen ugyan az! :)

Én szeretem úgy is, ha egy kis rumaromát cseppentek a pudingba, nagyon finom lesz tőle. De ez csak egy ötlet, ízlések és pofonok.

2010. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

itt találsz egy nagyon jó receptet. ha véletlenül túl sok keményítőt tennél bele, adj hozzá tejet és keverd át kézi habverővel. ha kevesebb keményítőt adsz hozzá akkor finom csokikrémet kapsz, ami nagyon jó pl palacsintába.

2010. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek: köszi szépen a fincsi ötleteket, biztosan kipróbálom, mert az ilyen csokis palacsintatöltelékekért is oda vagyok :)
2010. jan. 24. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!