Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon régen, még gyerekkoromb...

Nagyon régen, még gyerekkoromban létezett olyan, hogy sütőtökital. Csak magában, nem répával stb. Rücskös üvegben volt. Létezik még ilyen? Ha igen hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem már nem. De miért nem csinálod meg te magadnak? Kevés szénsavmentes ásványvíz, felpucolt, kimagozott feldarabolt jó érett sütőtök, minimális cukor bele a turmixba és összeturmixolni. Isteni lesz, és legalább nincs benne tartósítószer.
2010. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a KUBU-nak van ilyen itala, és a szentkirályinak is, kimondottan sütőtök üdítő ital (Rossman drogériákban kapható) a Kubu meg sok helyen. Babáknak gyártják. Néha én is iszom egyet.
2010. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Első válaszoló, de nem kell előtte megsütni,csak úgy nyersen kell turmixolni szerinted?
2010. jan. 19. 23:16
 4/9 anonim válasza:
81%
Roxfort Expresszen sütőtöklé mindig van. London, King's Cross Pályaudvar, 9 és háromnegyedik vágányról indul. szívesen, nincs mit. jó utat!
2010. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vicces...
2010. jan. 19. 23:34
 6/9 anonim ***** válasza:
A Békéscsabai Konzervgyár készítette, és volt különféle gyümölcsökből, sőt paradicsomból is ilyen rücskös literes üvegben üdítő.
2010. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! én is emlékszem arra a fölfelé keskenyedő csavaros üveges ivólevekre. sajnos már nem gyártják.keress a magyar dobozos lt-es üdítők között, mert van csak nem tudom pontosan kik gyártják.Sió, Heyho azt hiszem, de hogy van az 100 %.
2010. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Minden megszűnt, ami a '80-as években jó volt. Szabadságot akartunk, és meg is lett. Minden szrt szabad eladni és venni, csak éppen minőség nincs.
2016. febr. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na, kaptam a madaras tacskóban:)De meg se közelíti, híg, vízízű...:(
2016. febr. 27. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!