Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Reggeli készítése munkahelyre?...

Reggeli készítése munkahelyre? A szedvicset már unja.

Figyelt kérdés

Párom leggtöbbször szendvicset visz a munkahelyére reggelire. Már panaszkodik, hogy unja és már rá se bír nézni. Na meg is értem... De akkor mit készítsek neki?

Ti mit szoktatok vinni?

Gondoltam most a tükörtojásra meg a rántottára is. Lehet, hogy holnap valami ilyen lesz.


2009. nov. 30. 10:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk kis probléma, mert párom általában négy nagy szendvicset visz, ha ezt mással akarnám pótolni, az sokkal nagyobb költség lenne. Mert nála pl egy gyümölcsyoghurt nem vált ki egy szendvicset, az neki nem étel, csak amolyan kis kiegészítő, mintha egy bon-bont tennék mellé. Ha csomagolok neki egy nagy adag főtt ételt, akkor az jó ebédre, de reggelire még kell a két nagy szendvics, amikor hazaér pedig szintén főttet eszik, amolyan másik ebédként, tehát elég költséges és felesleges is ez a megoldás. Egy férfinak 6-15-ig nem sok a 4 szendvics gondolom és biztos uncsi is. Vannak kollégái akik heti 3szor pizzát rendelnek, hát sejtem mennyi marad a fizuból otthonra.
2009. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

süthetsz buktát, kakaós csigát, dióscsigát is, ha édesszájú

De lehet saláta kis dobozban, vagy joghurt..

Esteleg fasírozott, kenyérrel..

2009. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
itt mindenki milliomos? most ez nem piszkálódás de azért ha összehasonlítjuk egy szendvics árát a salátáéval, péksüteményével, vagy akár saját diós csigáéval...
2009. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ki milliomos és ki nem engem csak egy valami zavar: vannak akik úgy válaszolnak hogy el sem olvasták előtte a hozzászólásokat. Gondolok itt arra aki ajánlotta a péksüteményeket. (persze előtte már megbeszéltük, hogy nem esik jól reggelire az édes, aztán meg majd csodálkozik ha lepontozzák. Félreértés ne essék, jelen esetben én nem fogom lepontozni, mivel én vagyok a kérdező!) De ha én valamilyen témához hozzászólok, akkor elolvasom, hogy mit írtak előttem.

De azért köszönöm a válaszokat!

Vannak köztük hasznosak is. Így már legalább még változatosabb reggelije lesz a páromnak. :)

2009. dec. 3. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!