Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Reggeli készítése munkahelyre?...

Reggeli készítése munkahelyre? A szedvicset már unja.

Figyelt kérdés

Párom leggtöbbször szendvicset visz a munkahelyére reggelire. Már panaszkodik, hogy unja és már rá se bír nézni. Na meg is értem... De akkor mit készítsek neki?

Ti mit szoktatok vinni?

Gondoltam most a tükörtojásra meg a rántottára is. Lehet, hogy holnap valami ilyen lesz.


2009. nov. 30. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam tejbegrízt, tejberizst, különböző salátákat készíteni, vagy ha hétvégén palacsintát sütök, akkor abból is viszek néhányat.
2009. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

2 kenyér közé nagyon sok mindent lehet tenni.

A felvágott mellett rántott dolgokat, szendvicskrémeket, rántottát, kőrözöttet......

2009. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hot dog? veszel kiflit, és virslit dugsz bele? Egyébként szendvics alatt csak ilyen vajas zsömit értesz valami felvágottal? Készíthetsz neki kőrözöttet, vagy különböző szendvicskrémeket. Vagy olyan is csinálhatsz, hogy veszel zsömlét, a belét kiszeded, kibéleled sonkával, hagymával, paprikával,és rá ütsz egy tojást, erre egy pici sajtot teszel. Be a sütőbe addig míg a tojás meg nem sül. Nagyon finom!
2009. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bundáskenyér,lekvár,méz,virsli,kenőmájas:)
2009. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Fött tojàs,fött virsli,kakao,bundàs kenyér,tojàs ràntotta,joghurt(ha szereti) kiflivel,péksütemények.
2009. nov. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Adjál neki étkezési csekket
2009. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

-Szednvicsbe mindent tettem már. sonka szalámi, sajt, zöldségek (paprika, retek, paradicsom) de csináltam már neki tojás meg sajtkrém alapút is. Ezeket szoktuk váltogatni. Felvágottból meg sonkából is mindig más. Van hogy füstölt, van hogy fokhagymás...

-Ami még külön probléma hogy nem tud édeset reggelizni. Ebédre már mehet de reggelire nem nagyon. Bár ezzel én is így vagyok.

-Itt a szomszéd kisboltban szoktunk reggelente vásárolni és ott az étkezési csekket nem fogadják el. Úgyhogy, azt nagy bevásárláskor a hipermarketben költjük el.

-Ezt a tojásos kibélelt zsömlét épp a minap olvastam. Nagyon tetszik, de el is felejtkeztem róla, hogy ezt is ki akartam próbálni. :)

-Jó ötlet a hotdog is!

Köszönöm a válaszokat.

2009. nov. 30. 11:19
 8/14 A kérdező kommentje:
Viszont az édesek közül a palacsinta kivétel. Azt szoktam neki csomagolni a munkahelyre is.
2009. nov. 30. 11:21
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyümi joghurt, kefir kifli, valamilyen sali pár főtt krumlpi tojás maradék húsi az előző napi levesből, túró fűszeresen, melegszendvics (darálthús konzervből).
2009. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hotdog,pizzaszelet,sültkrumpli,gyümölcsök
2009. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!