Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lesz tőle bajom? Következményei?

Lesz tőle bajom? Következményei?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni, hogy 1 hónapig csak a mc donaldsba eszek. Tegnap már ott ettem reggel meg délben meg este.

2013. júl. 18. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Volt már olyan, aki megcsinálta, sőt filmet is forgatott belőle.
2013. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt ismered? http://www.youtube.com/watch?v=U1NPXmFzxtg

Ha végignézed, megtudod, milyen következményei lesznek a tervednek.

2013. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

egy hónap alatt nem lesz tőle komolyabb bajod de készülj fel rá hogy a közérzeted szar lesz. Azért az sem mindegy menyit eszel, eddig mit ettél és hogy sportolsz e mellette.

De zsírosodni is fogsz ha rendes mennyiségeket eszel.

2013. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedved/időd a filmet végignézni, itt a rövid leírás: [link]
2013. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos szerintem ez egyén függő : Az biztos ,hogy a pénztárcád nem kicsit apad majd ..
2013. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igazából többen is megcsinálták már, a super size me-ben voltak a legszélsőségesebb változások. Azért az a csávó elég éles váltást kényszerített a szervezetére mert előtte csak vegán dolgokat evett plusz a sportot is nullára abbahagyta pont azzal egyidőben hogy átállt a zsíros cukros kalórabombákra. ráadásul indokolatlanul sokat evett belőlük, bármilyen más kajától hasonlóan hízna ha 5000 kalóriával enné degeszre magát.


ha ugyanannyi kalóriát viszel be csak ezentúl gyorskajából akkor nem fog nőni a súlyod csak zsírosodsz romlik a közérzeted és megerőlteted a szervezeted. ha nem sportolsz és előtte sportoltál akkor még a súlyod is csökkenhet mert az izomzatra az negatív hatással van.

2013. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy hogy mekiben mit eszel,mert vannak salátáik,mcwrap,grillezett hús,ezek nem olyanok mint a hambik sültkrumplival,tehát ha nagyo másik végletet nézzük,még fogyókúrázásra is alkalmas.
2013. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem pont az a célom hogy hizak, eddig mindennap sportoltam (atlétikáztam versenyszerűen.) most 168 cm vagyok és 45 kg és 56 kg szeretnék lenni, hizni akarok sokat és már teljesen lealtam a sporttal e miatt (abbahagytam). Hogy hizzak így egész nap ülök és tvzek közben chipset eszek, lefekvés előtt meg 2 tábla csokit megeszek. És eldöntöttem hogy 1 hónapig a mc donaldsba eszek. Tegnap kezdtem ezt az étrendet.
2013. júl. 18. 13:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor buta vagy, nagyon rossz löttyedt és egészségtelen tested lesz, meg rossz közérzeted. Mivel valószínűleg ektomorf (keskeny vállú, csípőjű) vagy, az új életmódod mellett pedig leépül az izomzatod, úgy fogsz kinézni mint egy pocakos etióp.


Lehet ezt egészségesen is csinálni, sportolva, rengeteg húst, zöldséget, magot és gabonát fogyasztva. Lehetsz feszes formás vagy löttyedt is, de ha vékony vagy hosszú végtagokkal, férfiként keskeny vállal vagy nőként kis mellel az egy adottság amit el kell fogadni. Vállizmokat, széles hátat, kerek segget persze lehet építeni, de ahhoz jól kell kajálni meg erősíteni. Olyan testet szerintem ne akarj amit nem tudsz hosszú távon megtartani.

2013. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ne próbáld ki, itt már nem csak arról van szó, hogy elhízhatsz és nem lesz szép a tested, hanem hogy egészségtelen kaják, amelyek akár betegségeket idézhetnek elő. Ez nem egy olyan dolog, amit csakúgy poénból kipróbálsz azt kész, én egyáltalán nem ajánlom!
2013. aug. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!