Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 3 napja lejárt tojást ettem...

Weronwicca kérdése:

3 napja lejárt tojást ettem de csak egy falatot és nem volt büdös, lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos nem? Nagyon kétségbe vagyok esve ráadásul szoptatok!
2013. jún. 26. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:
A három napja lejárt tojásnak semmi baja sincs, a ráírt dátom nem jelenet mást, csak annyit, hogy addig az idöpontig garantálják, hogy tökéletes az ize. De ez után még akár egy hétig vagy még tovább is ehetö.
2013. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki nem boltból veszi a tojást, hanem otthon vannak tyúkjai sem szavatossági idő alapján fogyasztja. Ha az állaga, a szaga, pláne az íze nem rossz, akkor nem lesz tőle bajod.
2013. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért akadtam ki, mert ezeknek az injekciózott tojasoknak nincs szaguk ha rosszak akkor sem! De Köszönöm a válaszokat, azért megnyugodtam kicsit :)
2013. jún. 26. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Ne aggódj, a romlott tojáson észreveszed, ha rossz.
2013. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs: mi az, hogy " injekciózott tojás"?
2013. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Éppen tegnap olvastam a neten, hogy a lejárati dátum után még 1-2 hétig fogyasztható a tojás, semmi bajod nem lesz tőle.
2013. jún. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hová járt le, a földszintre?
2013. aug. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!