Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ettetek, esztek ma?

Mit ettetek, esztek ma?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 13:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Így van, időben is, gázban is kevesebb, ha két napra főzöl. Persze az sem mindegy, hogy hány főre, mert ugye egy 4-5 tagú családnak csak nem fogsz egy ötliteres lábas főzeléket lefőzni ahhoz, hogy legyen 2 napra. Ez érthető.


De általában vasárnap egy kicsit jobban odateszi magát a gazdasszony is, így elég sokszor van valamiből annyi maradék, hogy az még hétfőn egy evést kitesz.

2013. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
En reggelire egy tonhalas szendvicset ettem (2 szeet barna kenyer, tonhal konzerv kikeverve aprora vagott californiai paprikaval, reszet sajtal es majonezzel). A melhelyen ettem ebedre egy banant meg egy furt szollot. Most ettem eppen egy almat. Este 18 orakor vacsira fasirt lesz, hagymas piritott burgonyaval es savanyu uborkaval.
2013. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Penszy ***** válasza:
Nekem bolognai spagetti volt az ebédem,most ittam meg a kávém ,amellé pár szem keksz,mert dolgozom,vacsira meg tonhalas saláta zöld olivabogyóval.Egyébként én is 2-3 napra főzök kettőnknek(idő,pénz,energia)miatt.23/l
2013. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Kész lett a gulyáslevesem, bevágtam belőle egy tányérral, az lett a vacsim.

Holnap ebédre is maradt, majd akkorra még készítek hozzá egy adag vagy mákostésztát, vagy mákosnúdlit. (Az ünnepekről megmaradt kb. 20 dkg darált mákom, ki kellene végezni, mielőtt megavasodik.)

2013. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

ma reggelire ettem 2db sült májat egy kis szelet sült csirkemellett meg egy db főtt tojást ez tegnapról maradt

tízórai 2narancs, 2mandrain 2körte 20dkg túró

ebédre egy tányér kocsonáyt 2db tojással és kis husival együtt

uzsi narancs, 2mandrain

vacsit nem tudom

2013. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Reggelire 3db sajtos túrós rúd + zöld tea cukor nélkül. Ebédre egy tál húsleves. Vacsorára 2db virsli és egy joghurt és egy mandarint most:)
2013. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Arik vagytok, :)

elég keveset esztek.....érdekes

2013. jan. 14. 21:00
 18/23 anonim ***** válasza:
És te mit ettél kérdező? :)
2013. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Egy tányér zöldborsó főzelék, rántott-tekert hús sajttal, sonkával. na ez értelmes volt

egy adag dr oetker forró csoki

2013. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Reggel bundás kenyeret reszelt sajttal, paprikakarikákkal 2 - őt, + teát, gyümiset, tizóraira ananászt, kivit. Ebédre rántott sajtot, sült krumpli hasábbal, kecsuppal, Uzsira aszalt szilvát, karamellás pudingot, túrós kalácsot.

Vacsorára disznóhúst, savanyúsággal, kenyérrel.

2013. jan. 14. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!