Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy nap átlagosan hányszor...

Egy nap átlagosan hányszor esztek?

Figyelt kérdés

Mindent beleértve. Ebédet, és azon kívül.

Kort és nemet is írhattok ha gondoljátok,köszi.

Mikor vacsoráztok? Este még szoktatok enni valamit, (akár gyümölcsöt is)?



2013. jan. 5. 13:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
2x. mindent beleértve. késői ebéd, és egy vacsi. ennyi. a vacsi olyan 7 óra tájt szokott lenni.
2013. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Ötször eszem egy nap. Ötször de keveset. Kellett az életmódváltás mert régebben naponta kétszer ettem, és képtelen voltam fogyni.

Amióta ötször eszem helyreállt az anyagcserém, már nem raktároz a testem, és a szokásos light--os edzés mellett is látványosan fogyok.

Az 5 étkezés áll

- reggeli

-tízórai

- ebéd

- uzsonna

- vacsora.

Vacsorázni általában lefekvés előtt 2-3 órával szoktam. Olyan éjfélkor vagy hajnali 1-kor fekszem le..Még ezen kéne változtatnom, mert fontos a pihenés.

2013. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

6X

L/30

diéta miatt este vacsi 10 kor éjfélkor fekszem le

2013. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Négyszer. Reggeli, ebéd, uzsonna, vacsora.

Ezen kívül nem szoktam enni, csak néha egy kevés háztartási kekszet, amikor ég a gyomrom, vagy jön fel a savam (gyomorrefluxom van).

18F

2013. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

reggeli, ebéd, vacsora, az utóbbi kb fél 7 körül. ezeken kívül pedig mindig eszek valami rágcsát :)

16/L

2013. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
kétszer, ebéd, vacsora, régebben reggeliztem is, de valamiért már nem bírok reggel enni
2013. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Négyszer-ötször. (Az uzsonna általában néha kimarad.)

Változó, hogy mit vacsizom. Ami van itthon. :D Ebéd maradék, szendvics, omlett, és sorolhatnám még. Minden este megeszek egy narancsot, vagy almát. Ha meg "lázadó" kedvem van, csokit eszem. :D

2013. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kétszer vagy háromszor, nagyon ritkán négyszer.

11-kor szoktam ebédelni, 3-4 óra körül vacsorázni. Ritkán eszek reggel 7 körül valamilyen gyümölcsöt, ált. ez egy alma vagy egy banán. Még ritkábban este 7 körül bekapok valamit - egy darab sajtot, még egy alma, házi befőtt, valami ilyesmi. Viszont van, hogy egy bögre tej is elég.

Amúgy az ebéd nálam egy fogásból áll, mennyiségileg meg... Ha kínaiban veszek, akkor fél adagot szoktam kérni, nekem bőven elég. Ha magam főzök, akkor is kb. ekkora mennyiségnek felel meg.

Nem vagyok nagy étkű.

Mondjuk ez most karácsonykor felborult a sok süti miatt, amit otthonról kaptam, de a héten kezdtem visszaállni.

2013. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

5-6x, és van hogy közben is ezt azt bekapok, pl. sütés-főzés közben, vagy csak úgy. Nagyon könnyen leesik a vércukor szintem, és ha eljutok odáig, akkor egy óra is, mire helyre jövök, ezt nem engedhetem meg magamnak.

Szoptatok, ez rengeteget kivesz.

Általában vacsora után illetve gyerekfektetés után tör rám az éhség, édesség vagy sós, vagy mindkettő, úgy 9-10 között.


Fogynom nem igazán kell, sőt, egyesek szerint fel is szedhetnék. Szerintem pont jó, illetve a pocimról mehetne le, de ahhoz torna kéne, amire nincs időm, vészesnek meg nem vészes egyáltalán.

35/N

(162 cm, 51-52 kg)

2013. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

reggeli, tízórai, ebéd, vacsora és még általában utána is

vacsorázni 5-fél 6 között szoktam általában ami marad az ebédből, vagy a másnapi ebédből szedek ki, vagy ha olyan van amit nem szeretrek akkor rántotta, főtt tojás, paradicsomos hal, ilyenek

7körül szoktam enni gyümölcsöt-1-2alma mandarin, kiwi vagy narancs, vagy csalamédé, cékla sajttal, sonkával, répa ilyeneket

20 éves lány vagyok 166cm és 55kg

2013. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!